“Секс і нічого особистого” зібрав більше 11 млн гривень за перший вікенд

секс і нічого особистого

Романтична комедія «Секс і нічого особистого» зібрала  у прокаті за перший довгий вікенд більше 11 млн гривень. Понад 120 тисяч глядачів вже подивилися картину на великих екранах.

За результатами першого вікенду, стрічка обійшла такий блокбастер як «Людина Павук: Через всесвіт» і посіла четверте місце в українському прокаті.

«На національному ринку українські жанрові фільми впевнено  продовжують конкурувати з голлівудськими. Одним з таких прикладів стала романтична комедія «Секс і нічого особистого», з чим я й вітаю творчу команду!» – коментує такі показники голова ДержКіно.

Продюсер фільму Влад Ряшин подякував глядачам за вибір: «Дякуємо усім глядачам, які серед великого вибору фільмів у кінотеатрах, обрали саме наше кіно. І навіть в умовах такої потужної конкуренції, що  кінотеатри вже навіть не можуть вмістити всіх охочих, результат все одно достатньо хороший. Від імені всієї команди дякую за всі теплі відгуки, які ми бачимо і читаємо в соцмережах – для нас це найбільше визнання нашої роботи. Запрошуємо глядачів на фільм, щоб відпочити, посміятися і зарядитися позитивними емоціями у Новорічні свята».

“Секс і нічого особистого” вийшов у прокат 20-го грудня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сергій Притула: “Тема сексу, попри її відкритість, все одно табуйована”

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*