Стала відомою дата прем’єри фільму “КРУТИ 1918”

крути 1918 фільм

Глядачі зможуть побачити картину вже від 7 лютого наступного року. Дата виходу стрічки приурочена роковинам бою під Крутами.

«Ми покладаємо на цей фільм великі надії, адже це перша масштабна кінострічка, присвячена героїчному подвигу української молоді в бою під Крутами», – зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Режисером стрічки є Олексій Шапарєв, автором сценарію – Костянтин Коновалов, продюсером – Андрій Корнієнко.

В основі сюжету стрічки – реальна історія бою на залізничній станції Крути взимку 1918 року, коли чотири сотні українських студентів і гімназистів стали проти багатотисячної російської Червоної гвардії. На тлі доленосних подій в країні двоє братів Андрій і Олекса Савицькі закохуються у прекрасну Софію.

Зйомки фільму стартували у вересні 2017-го року в Межигір’ї. Протягом осені-зими 2017-го року були проведені складнопостановочні зйомки – з використанням спец- та піротехнічних ефектів, за участі великої кількості акторів масових сцен та каскадерів. Фільм знімався здебільшого у Києві – на Софійській площі, в Київській фортеці, в Музеї видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького та на вулицях міста. Саму станцію Крути, яка розташована в Чернігівській області, знімали у селі Сигнаївка Черкаської області. У зйомках в цілому було задіяно близько 1000 акторів і 2000 одиниць зброї. У зйомках батальних сцен брали участь військові Нацгвардії України.

А спеціально для УКіно виконавець головної ролі Євген Ламах розповів про подробиці зйомок.

.

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*