100 заходів на 22 локаціях: “Кінохвиля” скоро у Тернополі

кінохвиля

ІІІ Всеукраїнський форум “Кінохвиля” пройде 19-22 грудня у Тернополі. Форум буде присвячений розвитку української кіноіндустрії. З-поміж інших питань обговорять години трансляцій українських фільмів у кінотеатрах.

Про це повідомляє “УНІАН”.

«Голова Держкіно підіб’є підсумки в українському кінематографі за 2018 рік. Також у Тернополі обговорять дуже болюче питання – години трансляцій українських фільмів в кінотеатрах. З цього приводу є багато зауважень і дискусій. Будуть присутні керівник Асоціації кінотеатрів, власники мереж кінотеатрів, спробуємо влаштувати цивілізовану дискусію і вийти на якийсь компроміс в цьому питанні. Ще одна непросте спілкування чекає нас на зустрічі кінокритиків та кіновиробників, сподіваємося, що учасникам цієї панелі вдасться знайти співрозуміння», – зауважив заступник міського голови, голова Тернопільської кінокомісії Леонід Бицюра.

Також він зуважив, що на кінофорумі буде 22 локації та близкь 100 заходів. Під час «Кінохвилі» хочуть встановити рекорд: залучення найбільшої кількості гаджетів для створення мультфільму. Зніматимуть його пдіти, які відвідують шість кіногуртків. Результат своєї спільної роботи вони продемонструють в останній день заходу.

Читайте також: Бокс-офіс листопаду. Боротьба між “Скажене весілля” та “Перший раз”

 

 

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*