В Америці знімуть рімейк на “Гірську жінку: на війні”

Джоді Фостер

“Жінка на війні” підкорює світ! Тепер американська акторка та режисерка Джоді Фостер хоче зняти на неї рімейк.

Дворазова володарка “Оскару” Джоді Фостер хоче стати режисеркою, співпродюсеркою та головною акторкою рімейку на фільм “Гірська жінка: на війні”. А місце дії перенести з холодної Ісландії на захід Америки.

«Я дуже рада, що втілю на екрані американське бачення цієї актуальної, прекрасної та надихаючої історії. Халла – воїн за планету, сильна жінка, яка ризикує всім, щоб робити правильні речі. Але не без серйозних невдач на цьому шляху», – розповідає американка провраження від оригінальної картини.

На це голова Держкіно Пилип Іллєнко зауважив: «Участь України у копродукційній стрічці «Гірська жінка: на війні» принесла нам згадки та нагороди на найпрестижніших міжнародних кінофестивалях і яскраво продемонструвала, якою вигідною та перспективною для України може бути міжнародна копродукція. Тепер адаптацією стрічки, невід’ємною частиною якої став український контекст, зацікавилися дворазова володарка премії «Оскар» Джоді Фостер. Це величезний успіх!».

Серед останніх досягнень вже відомої стрічки –  престижна кінопремія Nordic Council Film Prize 2018 та LUX Prize від Європейського парламенту. Відома ісландська акторка Халлдора Гейхадсдоттір номінована на Європейську кінопремію за виконання головної жіночої ролі у фільмі. Церемонія нагородження відбудеться у Севільї, Іспанія, 15 грудня.

Світова прем’єра стрічки відбулася на Каннському кінофестивалі у програмі «Тиждень критики». В Україні фільм відкрив Одеський кінофестиваль, після чого вийшов у національний прокат.

Читайте також:“Жінку на війні” визнали в Скандинавії

 

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*