Пориньмо у свята з новорічною історією «Пригоди S Миколая»

Кінокомпанія «BIG HAND FILMS» представила Держкіно завершений виробництвом фільм режисера Семена Горова «Пригоди S Миколая» (робоча назва – «Груднева казка»).

«Пригоди S Миколая» – це історія про дорослішання, про віру в казку, про те, що дива можуть змінити життя на краще, подарувати радість, дружбу і кохання. У стрічці йдеться про пригоди другокласника Артема, родина якого переїхала з великого міста в будинок у Карпатах. Напередодні Дня Святого Миколая до хлопчика неочікувано завітав сам Миколай, який виявився злодієм у костюмі чарівника.

За задумом творців, проект тричі змінював назву. Перша, робоча назва «Груднева казка», яка мала акцент на атмосфері зимових свят, поступилася «Пригодам С. Миколая», як історії одного з головних героїв картини, і нарешті стала «Пригодами S Миколая» – чарівника і супергероя Супер Миколая.

Маша Єфросиніна
У стрічці Маша Єфросиніна спробувала себе в ролі модного блогера та мами головного героя
Василь Вірастюк
Василь Вірастюк зіграв головного антагоніста – бандита «Кабана»
Пшемислав Ципріаньський
Польський актор Пшемислав Ципріаньський виконав роль батька малого Артема
Григорій Боковенко
Супер Миколая зіграв Григорій Боковенко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова Держкіно Пилип Іллєнко зазначив: «Ця стрічка буде цікава як найменшим глядачам, так і їх батькам, й навіть бабусям і дідусям!».

На великих екранах «Пригоди S Миколая» можна буде побачити вже 13 грудня цього року.

Пригоди С Миколая

Та не засмучуйтесь. У пригоди Святого Миколая ви можете поринути вже зараз та тримати новорічний настрій. Для цього команда відкрила офіційну онлайн резиденцію S Миколая – сайт, з якого можна надіслати листа чарівнику.

На сайті головний герой зимових свят S Миколай запрошує дітей та дорослих поділитись із ним своїми добрими вчинками, гарними спогадами, розповісти, чому вони навчились за цей рік і написати чарівнику про найзаповітніші мрії.

Також на сайті є календар подій, з якого можна дізнатися про зустрічі з S Миколаєм та іншими героями фільму. Якраз сьогодні з 12:00 можте завітати до Святого Миколая. У нас з цього моменту вже точно починаються зима та новорічні свята. Маєте новорічний настрій?

Пригоди С Миколая

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*