МАВКА рятує РИСЬ

Мавка

Анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня» (FILM.UA Group, Анімаград) спільно зі Всесвітнім фондом природи WWF в Україні здобули перемогу з проектом «Дім для Рисі» у конкурсі, ініційованому Глобальним Договором ООН в Україні Partnership for Sustainability Award 2018 за сталі партнерства у категорії «Планета»!

Голова Держкіно Пилип Іллєнко привітав творчу групу проекту: «Приємно, що картина, будучи ще у виробництві, вже отримує нагороди. Одну зі своїх місій «Мавка» вже реалізовує – рятує Рись. Інші, кінематографічна і культурна місії, втіляться в життя з виходом стрічки на широкі екрани, через два роки. Бажаю творцям успіху у їхній відповідальній роботі!».

Одним із завдань анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», що вийде через два роки, є привернення уваги до екологічних проблем — зникнення все більшого числа представників української флори і фауни, занесених до Червоної книги України, а також вирубки українських пралісів. Саме тому до магічного світу лісу Мавки, головної героїні фільму, долучені рослини і тварини з Червоної книги України (чорний лелека, зубр, рись, бурий ведмідь та інші), а також ведеться активна соціальна робота.

MAVKA

Основоположним бекграундом діяльності у цьому напрямку є партнерство з Всесвітнім фондом природи WWF в Україні. Креативна команда і продюсери фільму разом з гідами з WWF в Україні здійснили експедицію у старовікові ліси Полісся, а також фахівці WWF проводили лекції і консультації для творчої команди, зокрема, для художників проекту «Мавка. Лісова пісня» про тварин та рослини, що занесені до Червоної Книги України, які населятимуть ліс Мавки. Таким чином, кожен глядач зможе дізнатися про рідкісні та вимираючі види тварин і рослин, які потребують нашого захисту.

Одним з основних проектів в рамках співпраці зі Всесвітнім фондом природи WWF в
Україні стала довготривала соціальна акція «Дім для Рисі». Мета проекту — допомогти рисі та її дитинчатам вижити в українських лісах. Рідкісний вид рисі занесений до Червоної книги України, її існування в українських лісах вкрай важливе не тільки для нашої країни, але і для всієї Європи.

Мавка
Lynx (Lynx lynx) Animals from project „Return of lynx“. National park Velka Fatra, Slovakia

Для проведення досліджень популяції євразійської рисі на Поліссі спільно з лісництвами — з метою розпочати роботи з поліпшення умов в ареалах проживання рисей — відбувається збір коштів в рамках акції «Дім для Рисі». Збір грошей відбувається під час запуску комерційних форматів бренду (Всесвіту) «Мавки» — книжок, шоу, виставок, колекцій прикрас — присвячених анімаційному фільму «Мавка. Лісова пісня». Частина коштів від покупки продукції перераховується на рахунок акції і акумулюється на платформах WWF в Україні.

«Спільно з Київським будинком книги вже видано серію книг «Лісова пісня». З кожного проданого примірника серії відраховуються кошти на рахунок акції «Дім для Рисі». Також, разом із Ювелірним Домом «OBERIG JEWELRY», створено прикрасу — кулон «Мавчин Оберіг», який теж є частиною благодійної справи — частина коштів від продажу Оберега спрямовується на дослідження популяції євразійської рисі на Поліссі. Акція «Дім для рисі» буде проходити до і після прокату мультфільму — гроші збиратимуться під час запуску всіх форматів бренду (Всесвіту) «Мавки», тож у нас масштабні і довготривалі плани», — поділилась продюсер «Мавки» Анна Єлісєєва.

MAVKA

MAVKA

 

 

 

 

 

Кожен може приєднатися до нашої акції «Дім для Рисі»! Деталі на сайті у спеціальному розділі.

«Ми віримо, що своїм проектом робимо важливий екологічний і соціальний внесок. Чим популярнішим стає анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня» — тим ширшій аудиторії ми розповімо про тварин, що потребують захисту. А оскільки ми плануємо не тільки український, а й міжнародний прокат — ми залучимо і міжнародну аудиторію», — зазначив продюсер «Мавки» Єгор Олесов.

Нагадаємо, «Мавка. Лісова пісня» — другий повнометражний мультфільм української студії Animagrad (FILM.UA Group), який зараз перебуває на стадії виробництва. Мультфільм створюють за мотивами драматичної поеми Лесі Українки «Лісова пісня», а також на основі українських міфів та культурних традицій.

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*