«Вулкан» отримав гран-прі в Рабаті

вулкан фільм

Українська стрічка “Вулкан” отримала гран-прі Міжнародного кінофестивалю в Рабаті.

Він тривав з 16 по 23-тє листопада в Марокко. В основному конкурсі українська стрічка змагалася за перемогу з 13-ма іншими картинами з усього світу.

Для ігрового повнометражного дебюту Романа Бондарчука це вже шоста нагорода. Проект фільму став одним із переможців 7-го конкурсного відбору Держкіно України і зреалізований за державної підтримки. З українського боку виробництво фільму здійснювала кінокомпанія «Татофільм» ГО «Південь». У 2015-му році сценарій фільму, створений Романом Бондарчуком, Дар’єю Аверченко та Аллою Тютюнник отримав премію Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

В центрі сюжету – Лукас, перекладач, який працює в ОБСЄ, опиняється в південноукраїнському місті Берислав. Ставши мимовільним гостем свого дивного господаря Вови, Лукас стикається з абсолютно новим всесвітом, у якому життя здається повністю відірваним від будь-якого звичного укладу. Незважаючи на його початкову неприязнь, Лукас усе більше й більше захоплюється Вовою та його дочкою Марушкою — і це, зрештою, підштовхує до власних пошуків давно загубленого щастя.

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*