Держкіно профінансує два нових фільми

держкіно

Цього разу фінансову підтримку отримали “Родинна справа” Валерія Балаяна та “Герой України” Ґернота Штадлера і Бйорна Кьольца.

Нещодавно Держкіно уклало договір про надання фінансової допомоги ще двом переможцям 10-го конкурсного відбору. Кінокомпанія “Тукан Продакшн” отримає 2,8 млн грн на створення українсько-австрійської стрічки “Король України”. А з “Добранічфільм” уклали договір на фінансування нової докудрами “Родинна справа” Валерія Балаяна.

“Король України” розповість про таємне життя Вільгельма фон Габсбурґа, якого багато українців за життя називали Василем Вишиваним і вважали борцем за незалежність нашої країни від комуністичної Росії. Представник династії Габсбургів, який під військовим мундиром носив вишиванку і відстоював ідентичність українського народу, мріючи стати вагомою політичною фігурою у долі України. Зйомки картини проходитимуть в Україні, Хорватії, Польщі та Австрії.

“Родинна справа” – це історія про три родини. Родина Смирнових – із Сум, Козлових – з Дніпровщини, і Фіміних – з Луганщини. Вони зовсім не схожі одна на одну. Та їх об’єднує вибір. У 2014-му кожна з цих родин вирішила захищати Україну від російського агресора. Це стало для них родинною справою. Як це було? Чого вартував їм цей вибір? Та що змінив у їхніх долях?

Виробництво обох стрічок завершиться у 2019 році.

 

 

 

 

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*