У Франції вдруге пройде Тиждень українського кіно

Тиждень українського кіно

З 22 листопада до 1 грудня у Страсбурзі (Франція) вдруге відбудеться Тиждень українського кіно «Україна у фокусі». У рамках заходу українські повнометражні стрічки будуть показані в одному із найстаріших кінотеатрів Європи  – «Одісей».

Серед них:

  1. “Донбас” Сергія Лозниці (показ 22 листопада)
  2. “Коли падають дерева” Марисі Нікітюк (24 листопада)
  3. “Стрімголов” Марини Степанської (25 листопада)
  4. “Міф” Леоніда Кантера та Івана Ясного (26 листопада)
  5. “Брама” Володимира Тихого (1 грудня)

Тиждень українського кіно «Україна у фокусі» організовано постійним представництвом України при Раді Європи та Державним агентством України з питань кіно.

Як зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко: «До програми заходу в Страсбурзі ми обрали фільми різні як за жанрами, так і за проблематикою. Кіно віддзеркалює реальність, і для нас дуже важливо показати глядачам закордоном те, що нас турбує, і якою насправді є сучасна Україна».

Співорганізатор і партнер заходу – Одеський міжнародний кінофестиваль. Також серед партнерів Тижня українського кіно – кінотеатр «Одісей» (Страсбург), авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України», організації української спільноти в Ельзасі – «М.І.С.Т» та «Promo Ukraina», фонд культурної дипломатії UART.

«Фестиваль «Україна у фокусі» відбуватиметься вже вдруге. І, судячи з нашого минулорічного досвіду, він справді є необхідним, – говорить Юлія Сінькевич, генеральний продюсер Одеського міжнародного кінофестивалю.

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*