Фільм “Донбас” вже у Лос-Анжелесі

оскар донбас

5 листопада “Донбас” Сергія Лозниці показали в Американському інституті кіномистецтва.

Картина “Донбас” була номінована як “Кращий фільм іноземною мовою” на Оскар-2019 від України. Зараз фільм розпочав свою дооскарівську кампанію.  В її рамках відбудеться п’ять показів картини про події на Сході.

Ініціатором та організатором оскарівської промокампанії виступила кінокомпанія «УкрКіно» за підтримки Українського культурного фонду та Державного агентства України з питань кіно. Переможців премії оголосять 24 лютого 2019 року. Нагадаємо, що на Оскар номіновано ще один український фільм – “Гірська жінка: на війні”. Ця українсько-французько-ісландська стрічка стала номінантом від Ісландії.

Фільм Сергія Лозниці складається з тринадцяти коротких сюжетів, які показують панораму життя на окупованих територіях, від трагедії до комічного фарсу. «Донбас» був вперше показаний у рамках програми «Особливий погляд» Каннського кінофестивалю, де його відзначили премією за режисуру. Північноамериканська прем’єра драми пройшла на Міжнародному кінофестивалі в Торонто у секції Contemporary World Cinema. Фільм також включений у лонг-ліст премії Європейської кіноакадемії.

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*