З 8 листопада на великих екранах з’явиться істерн “Дике поле”

"Дике поле"

Вже завтра (8 листопада) в прокат виходить український пригодницький істерн “Дике поле”. Режисер фільму – Ярослав Лодигін. Стрічку знімали за мотивами відомого роману Сергія Жадана “Ворошиловград”.

В Дев’ятому конкурсному відборі Держкіно проект “Дике поле” став одним з переможців і отримав фінансування в розмірі 15,49 мільйонів гривень. Основні зйомки стрічки відбулись влітку 2017-го року в Луганській області, частина сцен була знята в Києві.

"Дике поле"

Цікаві факти про фільм:

  • Спочатку фільм мав називатися так само, як і роман-першоджерело. Проте згодом стрічку перейменували на «Дике поле».

«Варіант назви «Дике поле» з’явився давно, тому що це парафраз самої історії: «Дике поле» – це і є те місце, територія поза законом, показана в нашому фільмі, – каже продюсер Володимир Яценко

  • Більшість героїв стрічки розмовлятимуть суржиком.
  • Деякий час існувала ідея створити за мотивами роману міні-серіал з чотирьох-восьми серій.
  • Команда стрічки запустила спец-проект Telegram чат-бот Бар Дике Поле. Всі охочі можуть спілкуватися з героями фільму та отримати відповіді на будь-які запитання. (посилання на бота https://web.telegram.org/#/im?p=@otchebot )
  • Замість стандартних передбачень, які ми звикли бачити на чеках мережі супермаркетів Сільпо, на чеках з’явилися передбачення у вигляді цитат героїв фільму.
  • Керуюча комунікаціями фільму – Поліна Толмачова, повідомила, що купуючи продукти в Сільпо, клієнти мають змогу виграти призи від команди “Дикого поля”.

Дике поле

Дике поле

Дике поле

 

 

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*