“Викрадена принцеса” вперше перемогла на кінофестивалі

"Викрадена принцеса" здобула перемогу

28 жовтня український повнометражний мультфільм отримав перемогу в шостому міжнародному кінофестивалі  The Richard Harris International Film Festival 2018 (RHIFF 2018) в номінації «Найкращий художній фільм».

«Для нашої команди перемога в Міжнародний День Анімації на кінофестивалі в номінації Найкращий повнометражний фільм – це щось неймовірне! Думаю, журі оцінили мультфільм за позитив, гумор та життєву енергію. Це було особливо помітно за реакцією глядачів на церемонії нагородження, коли оголосили наш проект. Особисто для мене реакція глядачів – це найголовніше!», – не приховує радісних емоцій режисер стрічки Олег Маламуж.

"Викрадена принцеса" здобула перемогу

Нагадаємо, що «Викрадена принцеса» — перший повнометражний мультфільм для українського і міжнародного прокату у виробничій лінійці анімаційної студії Animagrad. В українському прокаті стрічка зібрала 36 115 670 грн., що є абсолютним рекордом для українських анімаційних стрічок.

The Richard Harris International Film Festival – міжнародний фестиваль на честь видатного ірландського співака та актора Річарда Харріса, який щорічно проходить в місті Ламерік (Ірландія).

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*