Прем’єру фільму “КРУТИ 1918” перенесено

Творці історичного екшену «КРУТИ 1918» оголосили про зміну дати прем’єри. Фільм вийде у широкий прокат 7 лютого 2019 року.

«Спочатку ми планували презентувати фільм на День Збройних Сил України, 6 грудня. Це – важливе свято для нашої країни. Проте є не менш важлива дата – роковини бою під Крутами, – яка припадає на кінець січня і саме якій присвячене наше кіно, –говорить продюсер «КРУТИ 1918» Андрій Корнієнко. – Тож ми вирішили, що правильніше за все буде приурочити вихід фільму до днів вшанування пам’яті тих, хто сто років тому захищав нашу країну».

На сторінці фільму у Facebook розміщено ролик з цього приводу. Актори, що грають крутян – студентів і гімназистів та військових армії УНР, – називають імена своїх героїв та запрошують на прем’єру.

Прем’єру фільму “КРУТИ 1918” перенесено на 7 лютого 2019 року

Творці історичного екшену “КРУТИ 1918” оголосили про зміну дати прем’єри. Фільм вийде у широкий прокат 7 лютого 2019 року. “Спочатку ми планували презентувати фільм на День Збройних Сил України, 6 грудня. Це – важливе свято для нашої країни. Проте є не менш важлива дата – роковини бою під Крутами – яка припадає на кінець січня і саме якій присвячене наше кіно, – говорить продюсер “КРУТИ 1918” Андрій Корнієнко. – То ж ми вирішили, що правильніше за все буде приурочити вихід фільму до днів вшанування пам’яті тих, хто сто років тому захищав нашу країну”. В день роковин бою на станції Крути, 29 січня, відбудеться допрем’єрний показ фільму у Києві, а вже наступного тижня, з 7 лютого, фільм вийде у широкий прокат. За підтримки ДержКіно України#крути #крути1918 #kruty1918

Geplaatst door КРУТИ 1918 op Zondag 28 oktober 2018

В день роковин бою під Крутами, 29 січня, відбудеться допрем’єрний показ фільму у Києві, а вже наступного тижня, з 7 лютого, фільм вийде у широкий прокат.

Загальна інформація про фільм:

Історичний екшн «КРУТИ 1918» знятий за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року. На тлі доленосних подій в країні двоє братів Андрій і Олекса Савицькі закохуються у прекрасну Софію. Більшовики підступають до Києва, місто наповнене «червоними» агентами. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом усі боєздатні частини армії, включно з юнкерами і студентами. Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій і Олекса, стають проти чотиритисячного, добре озброєного війська.

Режисер: Олексій Шапарєв

У ролях: Євген Ламах, Надія Коверська, Андрій Федінчик, Олексій Тритенко, Олександр Піскунов, Максим Донець, Дмитро Ступка, Остап Ступка, Наталя Васько, Роман Ясіновський, Богдан Юсипчук

Композитор: Марко Моріні

Саундтрек: Христина Соловій

Виробництво: Good Morning Film за фінансової підтримки Держкіно України

Дистриб’ютор: B&H Film Distribution Company

Прем’єра: 7 лютого 2019
Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*