Сергій Притула: “Тема сексу, попри її відкритість, все одно табуйована”

Секс і нічого особистого
Секс і нічого особистого

Зовсім нещодавно вийшов трейлер до романтичної комедії “Секс і нічого особистого”. Знімальна група і люди, котрі допомагали створити цю стрічку поділилися своїми думками стосовно цієї події:

Голова Держкіно Пилип Іллєнко«Підтримка комедій на сьогодні є для Держкіно важливим завданням. Адже це найбільш популярний жанр національного кіно і у всіх європейських країнах є найзатребуванішим на локальному ринку контентом».

 

«Подивитися трейлер  це як підглядати «в замкову щілину» фільму, де ще більше смішних ситуацій, інтриг та кохання. Ми залишили найяскравіші  моменти для кінотеатрів, тому я впевнена, що не залишить нікого байдужим», — Ольга Ряшина, режисер.

 

«Справити перше враження можна тільки один раз. Ми представляємо наш перший офіційний трейлер, який познайомить глядачів із фільмом та справить те саме «перше враження».  Сильний акторський склад в особі талановитого Сергія Притули, Романа Луцького — нового секс-символа українського кіно, і спокусливої Анжеліки Ніколаєвої, інтригуючий сюжет, саундтреки від українських виконавців, якісна картинка  кіно вийшло!», — Влад Ряшин, генеральний продюсер.

 

«Коли тобі випадає така нагода, гріх відмовлятися. Тема сексу, попри її відкритість, все одно табуйована в головах багатьох людей, і ми з командою хотіли показати, що нічого страшного в цьому немає, інакше нас би з вами взагалі тут не було», —  Сергій Притула, шоумен і актор.

Ну, а ми нагадаємо, що на великих екранах стрічка “Секс і нічого особистого” з’явиться вже 20 грудня 2018 року.

https://youtu.be/nm4v5tuvkEg

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*