Фільм “Гірська жінка: на війні” отримав премію міжнародного фестивалю

Фільм "Гірська жінка: на війні"

«Гірська жінка: на війні» – фільм, створений у копродукції України, Ісландії та Франції. Нещодавно він став лауреатом Гамбурзького кінофестивалю, за нагороду якого цього року боролися 17 фільмів.

Картина Бенедикта Ерлінгссона відкривала Filmfest Hamburg і отримала премію Art Cinema Award. Ця нагорода дає практичний та чудовий бонус: подальшу підтримку дистрибуції по всій Європі і 5 тис. євро на PR-заходи німецького дистриб’ютора фільму.

Бенедикт Ерлінгссон
режисер Бенедикт Ерлінгссон

Фільм, попри те, про що ви могли подумати, зовсім не про російсько-українське протистояння на Донбасі. Війна в назві картини інша, метафорична, та й сам фільм – глядацький і навіть комедійний.  Переконайтесь у цьому самі, переглянувши трейлер:

Прем’єра стрічки відбулася 16 серпня на 9-ому Міжнародному Одеському кінофестивалі.

Сюжет розгортається навколо громадянки Ісландії Хатле, що не має родини, проте має свої переконання. Цілеспрямовано, крок за кроком, вона робить усе можливе, аби припинити діяльність заводу з виробництва алюмінію. На її думку, це надто сильно бруднить довкілля та шкодить країні. Методи для своєї боротьби вона обирає не завжди законні. Разом зі своєю сестрою-близнючкою Хатле давно мріяла всиновити дитину. Нарешті цей момент наблизився – в Україні на жінок чекає чотирирічна дівчинка Ніка, яка втратила родину на війні. Та Хатле не може просто так виїхати з країни, бо її розшукують за злочини, які вона скоїла намагаючись зупинити завод.

Загальна інформація про фільм:

Рік: 2018

Країна: Франція, Ісландія, Україна

Мова: дублювання, українська

Жанр: драма

В головних ролях: Халльдоура Гейрхардсдоуттір, Йохан Сігуроарсон, Бенедикт Ерлінгссон

Режисер: Бенедикт Ерлінгссон

Сценарій: Бенедикт Ерлінгссон, Ólafur Egilsson

Тривалість: 100 хв.

Вікові обмеження: 12+Фільм "Гірська жінка: на війні"
Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*