Стала відомою дата виходу фільму “Фокстер і Макс”

фокстер і макс

Український фантастичний фільм “Фокстер і Макс” вийде у прокат навесні 2019-го року.

Про це повідомила прес-служба ДержКіно.

“Фокстер і Макс” – це фільм режисера Анатолія Матешка. Школяр Макс знаходить балончик з нанофарбами, і малює графіті собаки. Несподівано намальоване хлопцем графіті оживає і перетворюється на собаку-наноробота з суперможливостями. Про це дізнається небезпечний злочинець і починає за ними полювати. У головній ролі – Богдан Козій. А пса-супергероя пощастило зіграти справжній зірці соцмереж – собаці Фокстеру. До речі, це перший український чотирилапий влогер. Він навіть має власний проект Foxter Friendly Cafe, де розповідає про заклади, куди можна пройти зі своїм улюбленцем.

Окрім цього, команда фільму займається й благодійністю. Нещодавно закінчився благодійний проект “Лапа Допомоги”, яку представники картини провели разом з мережею магазинів “Фора”. 1 гривня від будь-якого корму торгової марки “Клуб 4 лапи” була перерахована на допомогу тваринам з притулку “Сіріус”.

лапа допомоги
Благодійна акція “Лапа Допомоги”

Виробництвом фільму «Фокстер і Макс» займається кінокомпанія «Prоnto Film» за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Над сценарієм працювали канадський сценарист Скотт Париз’єн і Анастасія Матешко.

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*