Документальну стрічку “МІФ” покажуть у Мехіко та Лондоні

міф

Фільм відібрали до конкурсних програм DocsMX у Мехіко та Doc’n’Roll у Лондоні.

В мексиканській столиці стрічка буде показана 14 та 16 жовтня, а жителі Лондона зможуть її подивитися 14 листопада. Також у жовтні фільм покажуть на двох фестивалях у Польщі. Її можна буде переглянути на Українському тижні у Гданську та у Варшаві під час фестивалю Ukraїna! 3 Festiwal Filmowy.

“МІФ” – це документальна стрічка про відомого на весь світ оперного співака Василя Сліпака. Під час бойових дій на Сході України Василь вирішив залишити сцену і стати добровольцем. Але під час виконання бойового завдання чоловік загинув.

режисер міф
Леонід Кантер

У червні 2018 року не стало режисера стрічки Леоніда Кантера. Його знайшли мертвим на хуторі Обирок. В Нацполіції повідомили, що є знайшли відео, де режисер зняв свою смерть. Через ці та інші обставини підозрюють, що сталося самогубство. Леоніду Кантеру було 36 років. Окрім “Міфу”, він зняв ще одну стрічку про події на Сході. “Добровольці Божої чоти” – картина про захисників Донецького аеропорту, який отримав приз глядацьких симпатій на 13 Міжнародному фестивалі документального кіно у Гданську.

 

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*