Оголошена дата прем’єри історичного екшена “Захар Беркут” від режисера “Кіборгів”

Прем'єра стрічки "Захар Беркут"

Команда фільму оголосила дату виходу стрічки на форумі Kyiv Media Week. Відомо, що історичний екшн “Захар Беркут” режисера Ахтема Сеітаблаєва, що створюється компанією Kinorob та Cinema Day за підтримки Державного агентства України з питань кіно, вийде в широкий український прокат 10 жовтня 2019.

Також продюсер проекту Єгор Олесов повідомив, що генеральним медіа-партнером фільму виступить телеканал «Україна». Стрічку, зняту за мотивами однойменної повісті Івана Франка, випускає в прокат провідний дистрибутор національного кіно – компанія Ukrainian Film Distribution. Такий набір відомих та великих компаній цілком може гарантувати успіх майбутній стрічці.

Сюжет

Події фільму відбуваються у 1241 році. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Проте невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута також має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.

Знімальний процес

У зйомках фільму “Захар Беркут” за мотивами однойменної повісті Івана Франка взяла участь велика міжнародна акторська команда з України, США, Казахстану, Великобританії та Монголії.

Разом із режисером Ахтемом Сеітаблаєвим в якості співрежисера над стрічкою працював Джон Вінн. Продюсерами проекту з американської сторони виступають Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз. За всю творчу та змістовну частину «Захара Беркута» відповідає українська команда, голлівудські партнери забезпечують комунікацію з міжнародним акторським складом та допомагають з просуванням фільму на північноамериканському ринку.

Зйомки стрічки розпочалися у червні, проходили на Закарпатті, а саме, в Синевирській Поляні та в Київській області.

Прем'єра стрічки "Захар Беркут"
Синевірська поляна

Неймовірний акторський склад

«Захар Беркут» – масштабний знаковий кінопроект, що має всі шанси стати справжнім проривом не лише для вітчизняної кіноіндустрії, але й показати певні результати на міжнародному ринку”, – зазначає продюсер стрічки Єгор Олесов.

І це неспроста! Адже у фільмі знялися не лише українські актори, а й голівудські зірки. Ви точно бачили їх, коли ходили на зарубіжні стрічки у кінотеатрах, а тепер вони з’являться у картині нашого виробництва.

На широких екранах ви побачите: Андрія Ісаєнко (“Кіборги”), Олега Волощенко (“Сторожова застава”), Роберта Патріка (“Термінатор 2: Судний день”, “Міцний горішок 2”), Томмі Фленагана (“Вартові галактики 2”, “Хоробре серце”, “Гладіатор”, “Місто гріхів”), Поппі Дрейтон (“Абатство Даунтон”, “Русалочка”), Алекса МакНіколла (“5-хвиля, Аксель”), Віктора Жданова (“Кіборги”), Ержана Нурімбета (“Сторожова Застава”, “Сардар”, “Меч перемоги”, “Наречена”), Елісон Дуді (“Індіана Джонс і останній хрестовий похід”, “Вид на вбивство”), Аліну Коваленко, Рокі Майерса та інших.

«Ми маємо всі підстави вважати, що фільм «Захар Беркут» стане знаковою подією для українського кіно та буде одним з лідерів касових зборів національного кінопрокату», – коментує Андрій Дяченко, директор компанії UFD.

Прем’єра

Дата виходу фільму “Захар Беркут” – 10 жовтня 2019 року.

Прем'єра стрічки "Захар Беркут"
Режисер Ахтем Сеітаблаєв

Після широкого кінотеатрального прокату телевізійна прем’єра історичного екшену «Захар Беркут» відбудеться в ефірі телеканалу «Україна».

«Повість «Захар Беркут», її цінності і смисли – патріотизм, захист свого дому, своєї родини, особиста свобода і відповідальність, великі, сильні, справжні почуття – дуже важливі для нашої самоідентифікації. Вони звучать сьогодні як ніколи актуально. Екранізація одного з найулюбленіших і найпопулярніших творів української літератури, безумовно, стане головною кінопрем’єрою наступного року», –коментує Вікторія Корогод, директор телеканалу «Україна»

Загальна інформація про фільм

Назва: Захар Беркут

Слоган: У свободі моя сутність

Жанр: бойовик, історична драма

Режисер: Ахтем Сеітаблаєв

Співрежисер: Джон Вінн

Оператор: Юрій Король

Продюсери: Єгор Олесов, Юрій Карновський, Джефф Райс, Раджа Коллінз

Автори сценарію: Ярослав Войцешек, Річард Ронат за мотивами повісті Івана Франка «Захар Беркут»

У ролях:  Роберт Патрік, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Томмі Фленаган, Олег Волощенко, Поппі Дрейтон, Аян Отепберген, Алекс МакНіколл, Віктор Жданов, Єржан Нуримбет, Елісон Дуді, Аліна Коваленко, Дуалет Абдігапаров, Рокі Майерс, Олег Стефан, Нуркен Туматаєв, Олівер Тревена, Марина Кошкіна, Марат Абдуллаєв, Станіслав Лозовський, Даніяр Ахметов, Вікторія Клешенко-Пилипчук, Михайло Корженівський, Андрій Сторожик, Юрій Єрко,  Михайло Черняков, Аліна Довбуш, Євгеній Лебедин та інші

Художник-постановник: Владислав Одуденко

Художник по костюмах: Антоніна Белінська

Дистрибутор: UFD

Виробництво: Kinorob, CinemaDay

За підтримки Державного агентства України з питань кіно

Генеральний медіа-партнер: телеканал «Україна»

Хронометраж: 110 хв

Прем’єра в Україні: 10 жовтня 2019 року
Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*