Відбулася прем’єра комедії “Скажене весілля”

Прем’єра відбулася в столичному кінотеатрі “Київська Русь” та зібрала біля найбільшого кіноекрану  країни тисячу глядачів, команду кінострічки, зірок українського шоу-бізнесу та спонсорів фільму.

На захід завітали: Катерина Осадча, Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв, Руслан Сєнічкін, Леся Матвєєва, Ірина Горова,  Олег “Фагот” Михайлюта, Ольга Слонь.

Соковиті яблука та святкові коктейлі, весільна арка, квіти, кульки, запальний діджей-сет та зйомки з дрона, спалахи камер і десятки коментарів для ЗМІ, величезний фотовол, 8 фотозон, справжнє офіційне весілля та боротьба за букет нареченої – так проходила народна зіркова прем‘єра комедії «Скажене Весілля».

Але перш ніж переглянути #НайкращаКомедіяРоку гості вечірки, актори та зірки стали свідками справжнього весілля! Скажених молодят Інну Очеретяну і Олександра Рудя команда проекту обрала в рамках конкурсу, що пройшов у соціальних мережах фільму напередодні виходу стрічки в широкий прокат. Почесними свідками стали – Юрій Горбунов та Анастасія Оруджова. На згадку про своє скажене весілля молодята отримали свідоцтво про одруження від фільму.

Весільну атмосферу підігрівали скажені коктейлі та dj-мікс хітових саундтреків, що ексклюзивно для проекту написав музичний продюсер стрічки Олексій Потапенко (Потап).

«Ми вдячні за підтримку у створенні комедії «Скажене Весілля» усім партнерам і спонсорам фільму, а також Держкіно України і нашим співпродюсерам MOZGI Entertainment. Дякую гостям зіркової прем’єри за теплу реакцію, оплески і сміх під час перегляду! Для мене продюсерський досвід був новим і надзвичайно цікавим. Сподіваюсь, результат праці нашої команди сподобається глядачам і ми збиратимемо повні глядацькі зали у прокаті. Запрошую до кінотеатрів з 4 жовтня на найкращу комедію року!» – прокоментував продюсер комедії Юрій Горбунов.

До професійних акторів приєдналися зірки шоу-бізнесу: Потап та MONATIK, які зіграли отця Євлампія та диякона Пилипона, скажений продюсер Юрій Горбунов  в ролі тамади Назара Запухляка, Олег Винник, для якого зйомки в стрічці стали дебютом в українському кіно, зірка українського YouTube актор Олексій Супрун (Петро Бампер) та зірки “Ліги Сміху” – учасниця комедійного “Тріо Різні” Анастасія Оруджова і дует «Загорецька Людмила Степанівна» —  Віктор Розовий та Святослав Антипов.

Сьогодня, 4 жовтня, фільм вийшов на великі екрани. Швидше купуйте квитки та діліться з нами своїми враженнями.

Поділитися

1 Trackback / Pingback

  1. Рекордні збори, погані жарти та купа спонсорів: відгук на “Скажене весілля”

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*