Який “Перший раз” має на увазі DZIDZIO?

Михайло Хома, він же DZIDZIO, створив свій перший фільм “Контрабас”, отримав за нього “Народну дзиґу” та, мабуть, так захопився, що почав знімати свою другу кінострічку “Перший раз”. У ній він сам собі продюсер, режисер та усьому голова.

Знімальний процес

Знімали фільм протягом липня 2018 року в Жидачівському районі, Львівської області. Багато сцен знімали у місті Ходорові та селі Бортники, Львівської області, зокрема на території старої вілли початку ХХ століття князя Євгеніуша Любомирського (нині Ходорівськоі міської лікарні, де народився Дзідзьо). Також одним з місць зйомки став найстаріший цукровий завод у Ходорові, який у свій час був найбільшим у Галичині. Впевнені, це тільки деякі приклади цікавих локацій фільму.

“Я з коханкою, ми знімаєм” – Instagram DZIDZIO
“Ше трошки і буде Кіно ХіТ”

Що за перший раз?

Компанія DZIDZIOFILM до останнього тримала інтригу про сюжет свого першого кінопроекту. Тож, прописаного сюжету в інтернеті не знайдеш, тільки інформацію у вигляді пасхалок:

«Сможет или не сможет, захочет ли Дзидзьо или откажется от того, что посылает ему судьба? То, что он не такой, как все, становится очевидным. Секрет надолго не спрячешь, и даже мама не может молчать. А тем временем брутальный друг Бодя Паук в халате с розовым фламинго и неизвестная хрупкая девушка создают такую ситуацию, в которой Дзидзьо окажется первый раз»

А пізніше нас ще більше заплутує презентований тізер.

Прем’єра

Дата прем’єри «DZIDZIO. Перший раз» – 25 жовтня 2018 року. Фільм вийде в один день з пригодницьким дитячим фільмом «Фокстер і Макс». Отож батькам буде куди відправити дітей, бо романтична з нотками еротики комедія DZIDZIO однозначно не для них.

Трейлер

Усе ж таки довго тримати інтригу – злочин. Тому наприкінці вересня продакшн DZIDZIOFILM оприлюднив перший офіційний трейлер комедії.

Тепер ви розумієте, чому цей фільм рекомендовано дивитися глядачам 18+…

Загальна інформація про фільм

Це перший фільм власного виробництва компанії DZIDZIOFILM. І створює його сам Михайло Хома або DZIDZIO.

Жанр: комедія

Режисер: Михайло Хома, Тарас Дронь

Продюсер: Анатолій Безух, Михайло Хома

Сценарист: TBA

У головних ролях: Михайло Хома (Дзідзьо), Сергій Либа (Бодя Павук), Анна Тихомирова, Ольга Кіяшко, Руслан Ніконенко

Оператор: Олександр Рощин

Кінокомпанія: Dzidziofilm

Дистриб'ютор: B&H 

Тривалість: 99 хв.

Мова: українська

Рік: 2018

Дата виходу: 25 жовтня 2018

Поділитися

1 Trackback / Pingback

  1. “DZIDZIO Перший раз” вперше показали глядачам

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*