141 день голодування: стан Олега Сенцова визначено як “стабільний”

Український омбудсмен Людмила Денисова нещодавно отримала обіцяний офіційний лист про стан здоров’я Олега Сенцова. У документі глава Ради президента Росії з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михайло Федотов запевняє, що стан українського режисера задовільний і стабільний.

«Очередной консилиум с участием врачей-социалистов Лабытнангской городской больницы проведен 12.09.2018. Состояние Сенцова О.Г. оценивается как стабильное, без отрицательной динамики. Состояний, угрожающих жизни пациента, и медицинских показаний для принудительного кормления не установлено», – йдеться у листі.

Проте український омбудсмен не впевнена у достовірності даної інформації та наголошує, що лікарі Лабитнангської міської лікарні з самого початку не надавали Олегу Сенцову належної медичної допомоги та тиснули морально. Саме тому український режисер і відмовлявся від послуг лікарів цього закладу.

Сьогодні Олег знаходиться під диспансерним наглядом через захворювання опорно-рухового апарату. Ще з 8 червня йому продовжують давати харчову суміш та проводити щоденну інфузійну терапію. Окрім цієї інформації, на превеликий жаль, з РФ жодного підтверджуючого медичного документу мені не надано. Хоча я наполягаю на цьому вже давно. Офіційного висновку консиліуму лікарів немає. – пише Людмила Денисова.

На своїй сторінці в Facebook Людмила Денисова наводить повний текст листа. У ньому також зазначено, що на 3 жовтня призначено новий консиліум, щоб в подальшому оцінити стан здоров’я Олега і тактику його подальшого ведення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, що засуджений на 20 років за сфабрикованим звинуваченням український режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування, вимагаючи звільнити всіх незаконно заарештованих українців.

У своїх листах він неодноразово наголошує на своїй меті та цікавиться усіма діями, що здійснюються для звільнення наших політв’язнів.

Поділитися

1 Trackback / Pingback

  1. Олег Сенцов: «Мне кажется, меня никогда не отпустят и я здесь буду находиться до конца»

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*