Українці у польському серіалі

Польський телеканал Canal+ Poland нещодавно закінчив зйомки шпигунського серіалу «Нелегали», головні ролі в якому зіграли українські актори.

Проект створений за книгами польського автора Вінсента В. Сіверського, який працював полковником польської розвідки. Події серіалу розгортаються у Варшаві, Стокгольмі, Стамбулі та Мінську.

За сюжетом серіалу Конрад Вольський, глава елітного відділу польської розвідки, в ході операції в Стамбулі затримує білоруського торговця зброєю. Від нього він дізнається про запланований у Швеції теракт. А зброя, яку планується для цього використовувати, знаходиться десь у Білорусі. Вольський підключає до операції польського шпигуна Тревіса, впровадженого в КДБ в Мінську, щоб той роздобув інформацію, яка допоможе запобігти план терористів. Але шпигуна розкриває один із співробітників білоруського КДБ. Щоб евакуювати Тревіса, до Мінська відправляється офіцер польської розвідки Сара.

У “Нелегалах” знялися популярні актори з Польщі, Норвегії, України та Росії. Українські актори Фатіма Горбенко («Поганий хороший коп», «Мама для Снігуроньки», «Гетьман») і Володимир Заєць («Поганий хороший коп», «Кафе на Садовій», «Коли ми вдома») зіграли білорусів.

Володимир Заєць

Фатіма виконала роль нареченої одного з головних героїв, яка, будучи дочкою полковника КДБ, стає розмінною монетою в шпигунських іграх спецслужб різних країн.

“З режисером Антоном Азаровим і актором Володимиром Зайцем ми записали проби на прохання польського кастинг-директора, – згадує свій кастинг Фатіма. – Заздалегідь відрепетирувавши, зняли три складні сцени. За цими пробами затвердили не тільки мене, але і Володю, хоча спочатку він просто люб’язно погодився мені підіграти. Лешек Давид, один з режисерів проекту, при першій зустрічі сказав, що був вражений таким професійним підходом – здавалося, що ми не зняли проби, а короткий метр. Для мене велика честь бути частиною такого масштабного міжнародного проекту, зйомки якого проходили в Швеції, Туреччині, Білорусі та Польщі”

Фатіма Горбенко

Прем’єра серіалу «Нелегали» відбудеться на Canal+ Poland 21 жовтня. Чи добереться він й до українських екранів – залишається великим питанням.

За матеріалами прес-служби СТБ

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*