Олег Сенцов: «Я привык делать все хорошо и побеждать!»

17 вересня Олег Сенцов написав листа. А 21 вересня російські правозахисники Тетяна та Микола Щур його отримали. Послання складається з двох частин. Одна — для колег із вказівками про постановку фільму за своєю п’єсою «Номери». У другій український режисер просить конкретної інформації про дії, що здійснюються у світі для звільнення українських політв’язнів. І на всіх аркушах жодної згадки про свій стан здоров’я та самопочуття.

Сьогодні 134 день голодування Олега Сенцова.

«Да, я получаю достаточно писем. В основном 10–15 в неделю. Но в основном это похоже на стон от какого-то однообразного флэшмоба, в том числе и зарубежного. С другой стороны. Мне более важно, чтобы что-то происходило, чем самому знать об этом. Действие важнее информации о нем»

І ще цитата з листа українського режисера:

«Не серчайте на меня, если я бываю придирчив и резок. С собою я ещё более жесток, поверьте. Просто без такого конкретного подхода и конкретных целей не будет конкретных результатов, а я привык делать все хорошо, от малых вопросов до больших, и привык побеждать!»

Наразі Олег перебуває в повному інформаційному вакуумі: телевізор і той зламався, закінчилася підписка на «Новую газету». Та ув’язнений безжальний перед собою, і на майбутні спроби підписати його заново на розсилку відповідає коротко та чесно.

«Опережая вашу инициативу — подписывать не надо. Можно лишь лично мне, и то в ноябре на первое полугодие 19-го года. Но так далеко я не заглядываю»

Нагадаємо, що навесні 2014 року після анексії Криму Росією українського режисера Олега Сенцова затримали російські правоохоронні органи в Криму та повісили звинувачення у тероризмі. У серпні 2015 ув’язненого засудили до 20 років колонії суворого режиму за сфабрикованим звинуваченням в організації диверсійної групи «Правий сектор» і проведенні терористичних актів на території Криму. Звичайно, Олег не визнав свою провину. Аби звернути увагу на незаконність навколо українських в’язнів у російських тюрмах, він оголосив голодування.

Поділитися

2 Comments

  1. це жах… навіть важко уявити, як він це витримує і через що проходить кожного дня… дай боже цій людині сил дочекатись свого звільнення!

1 Trackback / Pingback

  1. 141 день голодування: стан Олега Сенцова визначено як “стабільний”

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*