Український фільм «Вулкан» відзначили на міжнародному фестивалі

На Першому Міжнародному Алматинському кінофестивалі український режисер Роман Бондарчук здобув нагороду за найкращу режисуру фільму «Вулкан», що створили за підтримки Держкіно спільно з Німеччиною.

За сюжетом фільму головний герой Лукас переживає кризу середнього віку. Він перекладач, який працює в ОБСЄ, та раптово опиняється у південноукраїнському місті Берислав. Ставши мимовільним гостем свого дивного господаря Вови, чоловік стикається з абсолютно новим всесвітом, у якому життя здається повністю відірваним від будь-якого звичного укладу. Незважаючи на його початкову неприязнь, Лукас усе більше й більше захоплюється Вовою та його дочкою Марушкою — і це, зрештою, підштовхує до власних пошуків давно загубленого щастя.

Стрічка вже отримала Гран-прі на конкурсі «Золотий абрикос», що минув у Вірменії у липні цього року. Того ж місяця відбулася світова прем’єра фільму на кінофестивалі у Карлових Варах. Саме там нагороджений режисер Роман Бондарчук згадав про ув’язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова й інших політв’язнів Кремля.

А в Україні цю кінокартину всі глядачі зможуть переглянути з 21 жовтня в рамках фестивалю «Нове німецьке кіно», що відбудеться у Києві.

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*