“Герой мого часу” виходить у прокат

20 вересня на великі екрани виходить сатирична комедія “Герой мого часу” режисера Тоні Ноябрьової. Світова прем’єра дебютної роботи відбулася на Одеському кінофестивалі, де був нагороджений премією за кращу режисуру.

«Для мене, як для киянки, була принциповою позиція – не показувати попсовий парадний Київ. Звичайно, можна було зробити всі ці красиві краєвиди – Хрещатик, Андріївська церква, Набережна, Софійський собор. Але мені хотілося показати той Київ, який я дуже люблю, і який ніхто не помічає. Мені здається, що в цьому інтелектуальність і самобутність міста. Він дивний, іноді парадоксальний, іноді безглуздий: тут і надувні яйця, тут і Мерседеси, тут і Михайлівський собор. І ось це все разом в одному місці, в одному кадрі – це моє місто. Це мій особистий патріотизм», – коментує Тоня Ноябрьова. 

На головну роль обрали Євгенія Бушмакіна, який настільки вжився в образ, що колеги почали називати його ім’ям героя.

.

У фільмі також знялися телеведучі Наталка Якимчук та Василіса Фролова, а також головна редакторка ELLE в Україні Соня Забуга.

90% героїв на екрані – непрофесійні актори. Серед них яскравим образом стала героїня Марини Шевченко, учасниці кулінарного телешоу “МастерШеф” на СТБ.

Сюжет: Головний герой фільму Жорік мріє підкорити столицю. Його ваблять дорогі магазини, модні галереї та «європейські цінності», але поки що він живе у світі пивних кіосків, дешевих атракціонів і брудних під’їздів. Нашому герою здається, що дуже скоро він подолає невидиму межу між двома вимірами великого міста контрастів. Але як знайти «соціальний ліфт», якщо навіть ліфт в будинку ніяк не вдається полагодити?

 

Поділитися

1 Trackback / Pingback

  1. «Таємний щоденник Симона Петлюри»: фільм-історія чи вигадка – відгук редакції

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*