2 травня – день народження Ірини Лановенко

Сьогодні, 2 травня, свій день народження святкує Ірина Лановенко, українська актриса театру та кіно. У 2000 році закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. К. Карпенка-Карого. З цього ж року й по сьогодення грає в Київському академічному театрі юного глядача на Липках разом із метрами театру Олександром Яремою, Народною артисткою України Валерією Чайковською, акторами кіно Людмилою Загорською, Тарасем Мельничуком та багатьма іншими.

Її навчальним театром була роль Роксі Харт — «Чикаго».

Приклад образу Роксі Харт

У Київському ТЮГ Ірина вже зіграла понад 15 ролей у виставах, серед яких У.Шекспір «Ромео і Джульєтта» в ролі дівчини; Г.Ібсен «Ляльковий дім» — роль Нори; А.П.Чехов «Чайка» — роль Маші; Леся Українка «Лісова пісня» — роль Килини; Барменша Жаклін у виставі «Обережно — жінки!» А.Курейчика та Іванка в «Байки на горищі«Т.Огородова.

Багато хто знає Ірину після ролі у фільмі “Повернення Мухтара”
“Скорая помощь” (2014)

 

 

 

 

 

 

 

 

Нині Ірина Лановенко грає не менше ролей у тому ж театрі на Липках. Вона продовжує грати в «Лісовій пісні» та «Шинелі». Серед ролей усім відомі «Сон» Т.Шевченка, «Перетворення», «Дюймовочка» та «Дванадцять місяців». На сайті театру ви можете ознайомитися з більшою кількістю ролей Ірини та одразу замовити квитки на виставу, яку ви уподобали.

Фото: Кино-театр. Ру

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*