У Києві знімають масштабну костюмовану драму «Кріпачка»

Учора в центрі столиці зібралось справжнє сузір’я українського кінематографу: Ольга Сумська, Олеся Жураківська, Марк Дробот, Слава Красовська, Тарас Цимбалюк, Фатима Горбенко та безліч пишно вдягнених гостей з’їхалися на велике свято. Щоправда, до 1 травня та відпочинку воно не мало жодного відношення – у Києві відбулася масштабна зйомка однієї з вирішальних сцен історичного серіалу «Кріпачка».

Мова йде про багатосерійну драму, яку знімають телеканал СТБ та Film.ua. Робота над серіалом розпочалася влітку минулого року й триватиме до осені; ще з півроку займе пост-продакшн. А прем’єру ми побачимо вже весною 2019 в ефірі СТБ. До речі, серіал є найдорожчим з часів “Роксолани”.

Творці серіалу обіцяють вражаючу та дуже красиву костюмовану історію про непросту долю дівчини-кріпачки, в житті якої буде кохання, багато інтриг, щастя, розпачу та сліз. І все це – на фоні подій 19-го століття, коли в Україні ось-ось мають відмінити кріпосне право.

18-річна Катерина – красива, розумна і, волею своєї хрещеної, має виховання справжньої панянки. Але для всього світу Катерина – лише чужа власність, кріпачка пана Червінського, найбагатшого поміщика в Ніжині. У боротьбі за свою свободу і право бути щасливою їй доведеться пережити смерті найближчих людей, стати власністю жінки, яка її ненавидить і мріє вбити, вижити під час народного повстання, рятуватися від переслідувань в лякаючому світі київських борделів і знову, і знову бігти від того, хто хоче отримати її більше всього на світі. Що чекатиме на Катерину в кінці такого виснажливого шляху до свободи?

Окрім столиці, зйомки «Кріпачки» проходять у самих мальовничих місцях України: садибі Чечеля (с. Самчики Хмельницкої області), замку Вишневецьких в Тернопольскій області, у Качанівці, музеї ім. Пирогова у Винниці та інших. А головні ролі зіграли дуже відомі актори: Станіслав Боклан, Ольга Сумська, Олеся Жураківська, Марк Дробот, Слава Красовська, Тарас Цимбалюк, Катерина Ковальчук, Наталя Васько та інші.

УКіно пропонує переглянути фото акторів зі вчорашньої зйомки.

Ольга Сумська у ролі Соф’ї Косач, вдови дворянина зі знатного роду
Олеся Жураківська у ролі кухарки Павліни, яка працює на пана Червинського
Марк Дробот у ролі Миколи Дорошенко, держчиновника
Локація: Києво-Печерська лавра
Києво-Печерська лавра

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олеся Жураківська та Ольга Сумська

Фото: прес-служба СТБ, інстаграм Ольги Сумської.

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*