«Січень-Березень» незабаром на екранах

19-го квітня в прокат виходить українсько-австрійська драма «Січень-Березень», що була створена за підтримкою Держкіно.

Світова прем’єра стрічки відбулася ще 30 січня 2017 року на Роттердамському міжнародному кінофестивалі. У липні того ж року її було представлено у конкурсній програмі 8-го Одеського міжнародного кінофестиваля.

14 квітня відбулася київська прем’єра фільму у рамках 7-го фестивалю «Тиждень австрійського кіно», де режисер Юрій Речинський, для якого ця стрічка стала дебютною художньою роботою, особисто представив її глядачам.

 

Юрій Речинський на Одеському міжнародному кінофестивалі (2017 рік)

Цікавою є міжнародна назва стрічки – «Ugly»(“страшні”) , а також неоднозначний слоган – «Біль. Секс. Суїцид. Народження».

Фільм паралельно оповідає 2 історії: про молоду пару, австрійку Ханну та українця Юру, що потрапляють в автомобільну аварію і про матір дівчини Марту, що страждає через хворобу Альцгеймера.

Зйомки «Січня-Березня» пройшли в 2014-2015 роках у Кривому Розі та Відні. Ролі у фільмі зіграли як австрійські, так і українські актори: Лариса Руснак, Валерій Бассель та Влад Троїцький. Музику для фільму написав композитор Антон Байбаков. Оператором стрічки став номінант на премію «Оскар» Вольфганг Талер.

Фінансували фільм Державне агентство України з питань кіно, Австрійський кіноінститут та канал ORF.

Стрічка вже має нагороду за найкращу операторську роботу з австрійського кінофестивалю Diagonale, а вже незабаром ви зможете особисто оцінити роботу наших молодих кіномайстрів!

 

(Відео 16+)

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*