Ольга Сумська розповіла про містику на знімальних майданчиках та в особистому житті

Ольга Сумська вже не перший рік є співведучою у містичному реаліті «Битва екстрасенсів». Для інтернет-видання «Телегід» акторка дала приголомшливе інтерв’ю про містику у власному житті. А для УКіно безумовно цікавими стали надприродні ситуації під час знімального процесу та гри наживо у театрі.

Бесіду акторка почала з несподіваного зізнання:

Мені багато екстрасенсів підходили і говорили: «Ольга, ви наша. Ви просто про це ще не знаєте. Ви могли б лікувати людей, тому що у вас дуже тепла енергетика». Але, я вважаю, це за покликом серця повинно бути, а не просто так. Не кожному дано і не кожен може цим займатися.

Зверталися коли-небудь за допомогою до екстрасенсів?

Я намагаюся не зловживати, тому що це процес, який може затягувати, і ти впадеш в якусь залежність. Я знаю багато прикладів серед моїх знайомих в шоу-бізнесі, коли люди, щоб зробити рішучий крок, радяться з екстрасенсами. Причому часто, як до сімейного лікаря ходять. Деякі навіть не можуть самостійно приймати рішення. Я намагаюся спочатку прислухатися до свого внутрішнього голосу, інтуїції, і тільки в крайньому випадку йду до фахівця.

Тобто, надприродне траплялося у вашому житті?

Були такі ситуації, коли я потрапляла в містичну халепу. Наприклад, було відчуття, що ти втрачаєш реальну дійсність. Чи то я перепрацювала на зйомках серіалу «Гречанка», коли ми знімали до 15 сцен на день, трудомістких за процесом. І я в цей же період поїхала на концерт на Донбас. Там, як мені сказали, стояли екстрасенси і чорний чаклун, але я не надала цьому значення і відпрацювала концерт. Тут же сіла на вечірній експрес, і у мене почався дикий головний біль. Я вчу текст, у мене завтра зйомка, величезна кількість сцен, я вже випила три таблетки цитрамону – нічого не допомагало. Вранці я виходжу на майданчик і розумію, що не можу сказати ні слова. Це був якийсь ірреальний світ! Стоїть біля мене мій колега, Кирило Бін, а я кажу: «Привіт, Артур». Це дуже страшно, ти наче потихеньку сходиш з розуму. Хоча на майданчику і була швидка, вона мені уколами не допомогла. Тоді я набрала свою знайому, яка в цьому розбирається, і вона мені каже: «Оля, ти ніби під ковпаком». При цьому чітко описує людини, який чаклував на Донбасі. Я поїхала до неї, щоб зняти його вплив, і на моїх очах свічка почала повільно закручуватися в клубок і з тріском горіти. Тільки після цього візиту я прийшла до тями, повернулася на майданчик і все стало на свої місця.

Ольга Сумська у серіалі “Гречанка”

Так само був у мене випадок більш недавній, коли Софія Литвинова запросила мене на чай. І ось ми з нею сидимо, вона розклала карти і каже мені пророцтво: «Оля, у тебе буде поїздка до Польщі». А мене в той час як раз затвердили у Варшаві на роль Оксани в серіалі «Блондинка». Вона не могла ніде вичитати, інформації про зйомки не було, сценарій ще не дописаний. А далі Софія каже: «Оля, не просто поїздка. Ти там вийдеш заміж!» І на карті як два кільця – дві обручки. Я злякалася, яке заміж, я заміжня 25 років. А в минулому році отримую сценарій і – о, диво! – мою героїню видають заміж.

 

Ольга Сумська у серіалі “Блондинка”

 

Ви вірите в обереги?

Звичайно, якщо цей оберіг намолений, якщо він зроблений індивідуально. Та ж Софія Литвинова подарувала мені кілька оберегів: це дерев’яний хрестик зі шматочками мощей з Ізраїлю, святої землі Єрусалима. І мені Хаял Алекперов привіз з Баку чудові браслетики і кулони-обереги. Так що вони у мене лежать, я їх бережу. А носити – це за відчуттям. Якщо рука тягнеться, то його потрібно надіти. А якщо ви спокійні – можете не переживати.

Чи є у вас унікальні, незвичайні обереги?

Олена Курилова передала мені унікальні молитви, які я часто ношу з собою і читаю перед випробуваннями або відповідальними моментами. Після цього відразу якось легше стає.

Так само у мене є пара туфель, в яких все йде як по маслу. Я в них приходила на прийом до наших високопосадовців і вирішувала питання. Ось завдяки цим туфлям все виходило. А може просто красиві туфлі, високий каблук і мені здалося, але якщо щось треба, то я взуваю тільки їх.

Під час вашої роботи на знімальних майданчиках бувало таке, що відбувалася якась містика?

Я працюю багато років у виставі «Майстер і Маргарита», граю Маргариту, і іноді було відчуття, що з боку за мною хтось спостерігає. Я згадую випадок, коли під час вистави актор, який грає роль Майстра, промовляв свій монолог і раптом в зал залетіла величезна летюча миша. Я таких великих не бачила! Вона кружляла над сценою під час всього монологу. Глядач ахнув, актори в шоці, страшно поворухнутися. А миша покружляла, політала безшумно, монолог закінчився – і вона зникла. Мене потім часто запитували глядачі, як ви це робите, вона іграшкова? А ми й самі не знаємо, звідки вона взялася.

На спектаклях і кінозйомках вас теж охороняють обереги?

Перш за все це молитви. Ми актори часом граємо досить драматичні і трагічні ролі. Багато разів я знімалася в таких серіалах і фільмах, коли героїня гине або вона тяжко хвора. Звичайно, це жахливо, про це не хочеться думати, але ти не перепишеш сценарій. І ти намагаєшся абстрагуватися, приходиш з молитвами, просиш Всевишнього допомогти тобі, щоб все обійшлося.

Матеріал: “Телегид”

Фото: з особистого архіва Ольги Сумської

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*