“Мавка. Лісова пісня” – єдиний український проект на Cartoon Movie у Бордо, Франція

Найбільше міжнародне індустрійне видання Animation Magazine додало фільм до переліку найкращих проектів форуму Cartoon Movie.

Про це повідомляє прес-служба FiLM.UA.

9 березня команда студії Animagrad презентували повнометражний анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня» на 20-му форумі Cartoon Movie (Бордо, Франція). Cтрічка пройшла відбір уже другий рік поспіль – цього разу в статусі “девелопменту” – й досі лишається єдиним українським проектом, що був представлений на цьому заході.

Ірина Костюк, продюсер стрічки, розповіла, що партнерами проекту вже стали Канада, Франція, Південна Корея, Німеччина, Індія, Китай та Бельгія. Окрім цього, скоро відкриється продаж прав на прокат анімаційного фільму. Вона впевнена, що лідерство в українському прокаті попереднього мультфільму Animagrad “Викрадена принцеса” – це справжня козирна карта, що допоможе реалізувати дистрибуцію стрічки якнайуспішніше.

Проте “Мавка.Лісова пісня” – це не просто анімаційний мультфільм. Розробники планують імплементацію героїв та арту мультфільму до різних медіаформатів на різних платформах, створення мерчандайзингу та ліцензування продукції різних класів, випуск анімаційного серіалу, циклу книжок, ігрового та AR&VR-контенту.

«Мавка. Лісова пісня» – другий повнометражний мультфільм української студії Animagrad (FILM.UA Group), який зараз перебуває на стадії творчої розробки. Мультфільм створюють за мотивами драматичної поеми Лесі Українки «Лісова пісня», а також на основі українських міфів та культурних традицій. Мультфільм «Мавка. Лісова пісня» виграв 9-й конкурс Державного агентства України з питань кіно у вересні 2016 року й отримав державне фінансування в розмірі 30 % від загального бюджету. Попередня дата виходу мультфільму «Мавка. Лісова пісня» — 2020 рік.

Перший тизер вже з’явився в мережі.

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*