Стрічка «Ворошиловград» зібрала мільйон на краудфандингу

Міклошу Гімешу, копродюсеру фільму «Дике поле» (початкова назва “Ворошиловград”), що був знятий за романом Сергія Жадана «Ворошиловград», на швейцарській краудфандинговій платформі Wemakeit.com вдалося зібрати більше мільйона гривень. Цю інформацію поширив на своїй сторінці режисер фільму Ярослав Лодигін.

На цей момент стрічка на краудфандинговій платформі зібрала 38, 885 тис. швейцарських франків, на українські гривні ця сума становить 1, 070 млн.

Продюсер Олександра Костіна розповіла, що стрічка стане вестерном, адже має класичну вестернівську композицію.

У сюжеті фільму лежить історія хлопця — політичного експерта Германа, який їде до свого рідного міста з Харкова після дзвінка знайомого Кочи. За його словами брат Германа залишив свій бізнес — заправку і поїхав закордон. Приїхавши туди, Герман отримує купу проблем, які так і кружляють навколо станції.

Над екранізацією працює продакшн Limelite в партнерстві з Держкіно і холдингом «Медіа Груп Україна». Зйомки стрічки відбувалися у Києві й Старобільську Луганської області.

Стрічка отримала у листопаді минулого року головний приз секції Work in Progress міжнародного кінофоруму Connecting Cottbus. Кінофорум проходить щороку у місті Котбус, Німеччина.

Бюджет фільму складає 30, 98 млн грн, з них 50% надає Держкіно.

Прем’єра «Дике поле» відбудеться у жовтні 2018 року.

Нагадаємо, нещодавно у  мережі з’явився офіційний трейлер фільму «Дике поле».

 

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*