ТОП-3 стрічки: що подивитися разом з дітьми

У прокат 2018 року вийде 49 кінопрем’єр, повідомляє Держкіно, серед яких будуть не лише серйозні драми і добрі комедії, але й фільми, що розширять дитячий світогляд.

БОБОТ

Український сімейно-фантастичний фільм, режисером якого став Максим Ксьонда. У сюжеті лежить історія про 12-річного хлопця, що опиняється у центрі протистояння двох позаземних сил. Головний герой на своєму шляху знаходить не лише вірних друзів, а й знайомиться з «живою» трансформаторною будкою — Боботом.

«Ми показуємо знайомі об’єкти і предмети в нових значеннях. Наприклад, Бобот – це трансформаторна будка, яка оживає під впливом таємничої Енергії. Упевнений, що Бобот сподобається глядачеві. Побачивши його одного разу, ви будете бачити Бобота в кожному трансформаторі в реальному житті. А ще це буде відсилати глядача до сенсів, які ми заклали у фільм», – розповідає режисер фільму Максима Ксьонда.

Бюджет стрічки 20 млн грн.  Серед яких 10 млн грн профінансувало Державне агентство України з питань кіно, іншу частину надала грузинська кінокомпанія, повідомив Олексій Москаленко.

Перший тизер фільму знятий російською мовою, але сама стрічка буде україномовною.

Прем’єра за попередніми даними має відбутися 21 червня 2018 року.

Груднева казка

Прес-служба Держкіно повідомила, що 22 листопада державне агентство з питань кіно уклало контракт з компанією Big Hand Films стосовно виробництва фільму про Святого Миколая. Режисером стрічки став Семен Горов.

У сюжеті лежить історія про другокласника Артема. Його сім’я тільки-но переїхала до Карпатського будинку з великого міста. І до цього хлопчика несподівано приходить Миколай напередодні свята. Але це зовсім не добрий дідусь, а злий крадій-домушник. І тепер Артему разом зі старшою сестрою і місцевою дітворою доведеться перемогти злодія і допомогти справжньому Миколаю.

Бюджет стрічки становить 38 217 415 грн, з них державна підтримка склала 22 930 449 грн.

Зйомки розпочалися у січні 2018 року, планується їх проводити приблизно до середини лютого, тобто трохи більше ніж місяць. Вони відбуватимуться на території України, на Прикарпатті.

Роль батьків Артема виконають відома українська телеведуча і акторка Марія Єфросініна й польський актор Пшемислав Циприянські, головного злодія втілить український силач — Василь Вірастюк.

Прем’єра фільму запланована на кінець 2018 року.

Викрадена принцеса: Руслан і Людмила

Український фільм-фентезі, режисера Олега Маламужа, знятий за мотивами казки російського поета Олександра Пушкіна «Руслан і Людмила».

У сюжеті лежить історія, що відбулася ще за часів відважних лицарів, прекрасних принцес і темних чаклунів. Мандрівний артист Руслан  знайомиться з княжою донькою Людмилою. Їх кохання свідчило про щасливе майбутнє, але злий чаклун Чорномор викрадає Людмилу за допомогою магії. Відважний закоханий відкидає усі страхи і йде на порятунок коханої.

Бюджет стрічки складає 95,2 млн, Держкіно виділило на фінансування 19,5 млн.

Фільм знімали англійською мовою, а українською дублювався. Продюсер Єгор Олесов прокоментував, що до озвучення англійською мовою долучяться зірки Голлівуду, а українською дублюватимуть популярні українські зірки.

Прем’єра запланована на 7 березня 2018 року.

Джерела: УНН, Львівська газета, вікіпедія, офіційний сайт Держкіно

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*