Більше 30 територій придбали права на кінопрокат анімаційного фільму «Викрадена принцеса»

Попередньо права на прокат українського 3D-анімаційного  фільму “Викрадена принцеса” придбали більше 30 територій по всьому світу. В Україні прем’єра мультфільму відбудеться 7 березня 2018 року.

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

«Викрадена принцеса» — перший повнометражний мультфільм для українського і міжнародного прокату у виробничій лінійці анімаційної студії Animagrad. Перебуваючи на стадії виробництва, права на прокат фільму попередньо продані на більш ніж 30 територій, включно з Китаєм, Південною Кореєю, Францією, Польщею, Болгарією, Німеччиною, а також країнами Близького Сходу, Північної Африки та Латинської Америки.

Мультфільм “Викрадена принцеса” покаже нам історію кохання мандрівного артиста Руслана та доньки київського князя Людмили, яку викрав злий чаклун Чорномор. У погоні за викраденою принцесою, Руслан долає  всі перешкоди та небезпеки на своєму шляху, і доводить, що  справжня любов – сильніша за магію.

До озвучення фільму приєдналися відомі представники українського шоу-бізнесу. MONATIK, Юрій Горбунов, Сергій Притула, Маша Єфросиніна – далеко не повний перелік тих, хто долучився до створення мультфільму. А солісти гурту “Время и Стекло” Надія Дорофєєва та Олексій Завгородній озвучили головних героїв анімаційного фільму і записали  саундтрек “До зірок, що став першою україномовною піснею артистів. Аранжування до саундтреку створив клавішник гурту Океан Ельзи Мілош Єлич.

Бюджет мультфільму – 95 млн грн. Частка державного фінансування склала близько 20%.

Прем’єра мультфільму в Україні відбудеться 7 березня 2018 року.

 

 

 

 

 

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*