Документальний фільм «Віддалений гавкіт собак» переміг на шведському кінофестивалі

У шведському місті Гетеборг на кінофестивалі документальна стрічка українського виробництва, знята на Донбасі, The Distant Barking Dogs («Віддалений гавкіт собак») здобула перемогу, про це повідомив асистент режисера Азад Сафаров на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Фільм отримав премію за найкращий документальний фільм  The Dragon Award for Best Nordic Dox.

Також раніше повідомляли, що стрічка перемогла на міжнародному фестивалі документальних фільмів IDFA, що проходив в Амстердамі (Нідерланди). Тоді фільм отримав нагороду за найкращий дебют на фестивалі. До речі, премія у цій номінації становила 10 тисяч євро, повідомляє офіційний сайт фестивалю.

Режисером стрічки став данський режисер Саймон Леренг Вілмонт. Фільм є спільним проектом Данії, Швеції й Фінляндії. Робота тривала протягом 2015-2017 років.

У сюжеті документального фільму лежить історія про десятирічного хлопчика Олега, який живе зі свою бабусею у Гнутовому (Донеччина). Після початку війни вони залишаються у селі й відчувають на собі все, що там відбувається. Творці фільму прагнули показати, що таке війна для дітей.

Укіно пропонує Вам переглянути трейтер до фільму

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*