Комедія «Сотка»: фільм, який притягує гроші

Рівно за місяць 1 березня 2018 року у прокат має вийти українська комедія «Сотка» режисера Олександра Беляка. Слоганом фільму стали такі слова: «Фільм, який притягує гроші».

Сюжет

Стрічка розповідає про українця, молодого працівника супермаркету, який знаходить і стає власником «чарівного» піджака, з кишені якого завжди можна витягнути купюру у сто доларів. Життя головного героя Леопольда Барановського докорінно змінюється. Проте так триватиме недовго, адже за піджаком полює справжній господар. Але раптом Леопольд дізнається, що всі купюри, які у нього з’являються спочатку мають десь зникнути. Що ще підготував нам фільм?

Акторський склад

Серед акторів фільму ми маємо змогу побачити Євгена Капоріна, відомого нам за фільмами та серіалами «Село на мільйон», «Свати», Ієву Андрєєвайте, що мала ролі у фільмах «Гарний хлопець», «Емілія з Алеї свободи», Михайла Богдасарова, а також у фільми знімалися Микита Тарасов, Катерина Кістень, Олексій Смолка, Микита Биканов, й навіть співак Олександр Пономарьов.

Ієва Андрєєвайте
Олександр Пономарьов

 

 

 

 

 

 

 

 

Зйомки

Вони тривали досить короткий час, всього один місяць у місті Одесі. Перший день зйомок розпочався першого квітня 2017 року. У стрічці ми матимемо змогу побачити локації у Одеській міській раді, вулиці Дерібасівській, на Лідерському бульварі, на пляжі Лузанівка тощо.

Фото зі зйомок

Коментарі

Мер міста Генадій Труханов так прокоментував зйомки:

«Сьогодні, ми говоримо про відродження. Мені удвічі приємно, що це відбувається в Одесі, прикраса фільму — це Олександр Пономарьов. Поєднання зірок, талановитих людей у культурній столиці нашої країни дає шанс зробити це класним, гарним фільмом».

Укіно пропонує переглянути Вам трейлер фільму

Приємного перегляду!

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*