ЕКСКЛЮЗИВ УКіно. Анна Адамович: Я на зйомках хіба що літаком не навчилася керувати

24-річна Анна Адамович вже встигла зробити досить успішну кінокар’єру. На її рахунку близько двох десятків кінокартин, серед яких “Мереживо долі”, “Нюхач-2” та “Битва за Севастополь”. Ексклюзивно для УКіно акторка розповіла про освіту, зміни іміджу та підготовку до зйомок.

Коли ви вирішили, що хочете бути акторкою? 

Мій шлях у кіно вирішила сама доля. Я вчилася в п’ятому класі, коли до нас у школу завітав режисер із кастингом для реклами. Пам’ятаю, що в цей день ми із класом писали твір на тему: «Ким я хочу бути у майбутньому». Я сподобалася режисеру, і мене посадили прямо навпроти камери.  Вже тоді  якимось чином я відчувала, що це моє покликання.

Чи вважаєте ви вищу освіту в галузі акторської діяльності необхідною для успішної кар’єри? 

Абсолютно. Зазвичай краще за все отримувати освіту в університеті, адже викладачі вчать тебе правильно розуміти теоретичний матеріал і допомагатимуть розвивати техніку. Я спостерігаю за великою кількістю майстеркласів , а також відео на ютуб,  але, чесно кажучи, не раджу такий шлях до освоєння майстерності.

Хто  для вас є прикладом у світі кінематографу?

Для мене є прикладом і натхненням акторка Меріл Стріп. Вона справжній професіонал і трудоголік. Хочеться знайти в собі такі риси і розвивати їх.

Яка з ролей вам далася найтяжче і чому?

Роль в українській кінострічці «СКВОТ’32», зйомки проходили цієї осені. Я, як актриса, чітко розумію, що за психотипом я холерик. Різка, гостра, енергійна і темпераментна. А Ліза, героїня в цьому фільмі, повна моя протилежність. Це завдання здавалося нереальним, наче з вогню перетворитися на воду.

Яка була найкардинальніша зміна вашого зовнішнього вигляду у кіно?

Найяскравіша зміна була для ролі дівчини – кішки. Мене перефарбовували два рази за один вечір в  різні кольори  і зробили дуже екстравагантну зачіску. Це були зйомки кінострічки «П’ята руна». На жаль, проект так і недозняли.

Чи були моменти, коли ви були незадоволені власною акторською грою?

Завжди! Дуже важко оцінювати себе об’єктивно. Я вже мовчу про те, як важко було в перші роки роботи сприймати себе  адекватно  на екрані.

Які навички вам доводилося розвинути спеціально заради зйомок? 

Таких було багато. Наприклад, для фільму «П’ята руна» я місяць вчилася робити каскадерські трюки як для бойових сцен, так і для стрибків у повітрі на тросах, адже це була роль дівчини – кішки. Для зйомок короткого метру «Намір» я вчилася робити вільне падіння на тросах. У фільмі «Ніжність» була сцена, де мене відштовхувало машиною, і це теж був каскадерський трюк. Для зйомок серіалу «Нюхач» я вчилася  танцювати стриппластику. Для зйомок «Самотній за контрактом» –  водити мопед, для зйомок серіалу «Тільки не відпускай мене» – водити автомобіль. Я на зйомках хіба що літаком не навчилася керувати.

Який акторський досвід вплинув на вас найбільше?

Один з таких моментів був на зйомках короткого метру «Ніжність». Один з героїв помирає,  а моя героїня тримає його у цей момент за руку. Я була не дуже досвідчена, тож в якийсь момент я дійсно повірила, що герой помер і що я в цьому винна. Це був дуже дивний досвід, і я навіть сміялася над собою після зйомок.

Яку роль ви вважаєте своїм найбільшим успіхом ?

Одна з головних ролей у фільмі «Купи Мене» Вадима Перельмана, попередня стрічка якого «Дім з піску та туману» була в двох номінаціях на Оскар. Ця історія розповідає про те, як суспільство нав’язує молодим дівчатам штампи соціального устрою. Прем’єра відбудеться навесні.

Чи впізнають вас на вулиці?

Так, і  я досі не можу до цього звикнути, тому часто ніяковію. Одного разу навіть збрехала, що це не я і втекла. Зазвичай люди дуже по-різному реагують, але є одна спільна риса: в усіх очі стають дуже великими.

Читайте також: ЕКСКЛЮЗИВ УКІНО. Джамала: Я не смотрю фильмы с плохой музыкой


 

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*