Кінострічка «Стрімголов» отримала нагороду на фестивалі у Франції

Режисер українського фільму «Стрімголов», який вийшов у прокат 2017 року, Марина Степанська  на своїй сторінці у Facebook написала, що стрічка на фестивалі Premiers Plans D’аngers, який проходив у Франції виграла приз глядацьких симпатій.

Скрін зі сторінки Facebook Марини Степанської

«Стрімголов» — дебютна робота Марини Степанської, авторитетне видання Variety назвало фільм «ковтком свіжого повітря».  Окрім цього стрічка брала участь у конкурсній програмі 52-го Міжнародного фестивалю у Карлових Варах, національній конкурсній програмі 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Також брала участь у відборі на висування стрічки на кінопремію «Оскар» від України, категорія «Найкращий фільм іноземною мовою».

Сюжет

Київ. Антон, хлопець, що приїхав додому після навчання в Швейцарії й перебування у психоневрологічному диспансері після лікування від алкоголічної залежності. Дідусь вивозить Антона і село. Хлопець раптово зустрічає дівчину Катю, яка згодом має поїхати до Берліну зі своїм хлопцем. Але її зустріч з Антоном докорінно змінює їх життя.

Актори

У стрічці зіграли молоді українські актори: Дар’я Плахтій, Андрій Селецький і вже відомі обличчя українського кінематографу Олег Мосійчук, знаний за ролями у фільмах «Один в полі  — воїн», «Брати. Остання сповідь» тощо, Лариса Руснак, відома за фільмами «День переможених», «Кульбаба», «Помаранчеве небо» тощо, Крістіан Борис.

Андрій Селецький
Лариса Руснак
Олег Мосійчук                                                                                           

Факти

У квітні 2017 року Дар’я Плахтій була нагороджена на 22-му Міжнародному фестивалі акторського кіно в Рабаті (Марокко) за найкращу жіночу роль.

«Стрімголов» у Восьмому конкурсному відборі Державного агентства України з питань кіно став переможцем, і саме вони проспонсорували  весь бюджет фільму. Кошторис стрічки склав 10 мільйонів гривень.

Весною 2017 року проект стрічки переміг на пітчингу «Meeting Point — Vilnius» у рамках Вільнюського міжнародного кінофестивалю «Kino PAVASARIS» і в якості нагороди отримав ринковий показ на Канському кіноринку.

Укіно пропонує Вам переглянути трейлер до фільму «Стрімголов»

 

 

Поділитися

1 Trackback / Pingback

  1. ЕКСКЛЮЗИВ УКіно. Дар’я Плахтій: Наслідувати батькову професію я принципово не хотіла

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*