«Легенда Карпат» — правдива історія про Робін Гуда

«Легенда Карпат» — український історико-пригодницький фільм, режисером якого став Сергій Скобун, засновник продюсерського центру «Магнат-Медіа», що власне опікувався виробництвом фільму. Стрічка триває де’вяносто хвилин і є повністю україномовною.

Сюжет

В основі фільму лежить розповідь про Олексу Довбуша, який у XVIII столітті став ватажком визвольного руху опришків (левенців). Поза увагою також не залишиться історія кохання Олекси і Марічки.

Для міжнародної аудиторії «Легенду Карпат» позиціонують як «правдиву історію про Робін Гуда, що відбирав гроші у багатих і віддавав бідним».

Головні ролі

Марічку Дзвінку (кохану Олекси Довбуша) й власне самого Олексу зіграють публічні особистості, а саме співачка Марія Яремчук та лідер рок-гурту «Друга Ріка» — Валерій Харчишин. Роль дядька Олекси Довбуша віддали співакові Михайлу Грицкану, роль пана Пшелуцького зіграв композитор Богдан Ластівка.

 

“Все, що відбувається у фільмі мені близьке. Це складно назвати грою. Я – гуцулка і мені зовсім не потрібно було приміряти чужу роль. Просто виявилася свого часу на своєму місці. Ми з Валерою Харчишиним стали справжніми Довбушем і Марічкою. Нам дуже комфортно працювалося в парі”, – коментує Марія Яремчук.

 

Телесеріал

Восени 2014 року розпочалася робота й підготовна до зйомок телесеріалу. Власне перші зйомки були розпочаті 2015 року. Але згодом, у серпні 2017 року повідомили, що буде створено художній фільм «Легенда Карпат».

Зйомки

Зйомки тоді ще серіалу відбувалися у гуцульських Карпатах та на території Буковини, а саме на українській й румунських частинах. Останні кадри фільм були зняті на території Буковині у Вижицях,  а саме на вулиці, де мешкав батько Марії — Назарій Яремчук.

Фото зі зйомок фільму
Фото зі зйомок фільму

 

 

 

 

 

 

 

 

Музика

Саундтреком до фільму стала записана гуртом «Друга Ріка» разом з Національним академічним оркестром народних інструментів осучаснена пісня «Хто, якшо не ти?»

Канський фестиваль

У  травні минулого року під час 70-го Канського міжнародного фестивалю, що проходив у Франції, українці представили фрагмент і трейлер фільму.

Прем’єра

Прем’єра стрічки мала відбутися у грудні 2017 року, але у жовтні було повідомлено, що Україна зможе побачити драму у квітні 2018 року.

Укіно пропонує Вам переглянути інтерв’ю Валерія Харчишина у програмі “Кіно з Яніною Соколовою”

Читайте також: Перший український історичний бойовик «Король Данило»

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*