Фільм «IZI» увійшов у TOP-10 найкращих картин 2017-го року в Італії

Перша офіційна копродукція України з Італією, фільм «IZI», за рейтингом найвпливовішої італійської газети La Repubblica режисера Андреа Ман’яні увійшов у TOP-10 найкращих картин 2017-го року в Італії. Також нещодавно «ІZI» отримав Ґран-прі 35-th Annecy Cinéma Italien  – найбільшого фестивалю італійського кіно за межами Італії.

Драматична комедія «Ізі» розповідає про колись вправного гонщика на ім’я Ісідоро, котрий виграв 17 чемпіонатів на «Фомулі-3», тепер він став просто Ізі – мовчазним товстуном в депресії. Але життя підкидає йому можливість все змінити. Брат просить його допомогти зробити дивну річ: перевезти тіло загиблого у нього на виробництві українця до кордону, передати труну кому треба і – все. Змінитися герою вийде не просто і зовсім не легко. Але все, що не відбувається – на краще!

Вероніка Шостак
Остап Ступка

 

Виробництво: Fresh Production Group, BartlebyFilm, PILGRIM film
Продюсери: Юлія Чернявська, Олег Щербина, Кіара Барбо, Массимо ді Рокко
Режисер: Андреа Ман’яні
Головні актори: Нікола Ночелла, Ліберо де Рієнцо, Барбара Буше, Остап
Ступка, Вероніка Шостак
За підтримки: Державного агентства України з питань кіно, Міністерства культури Італії, Посольства Італії в Україні, Італійського інституту культури в Україні, FVG Аудіовізуального фонду та Фонду Ігоря Янковського.

14-го вересня стрічка вийшла в широкий кінопрокат в Україні. З допомогою дистрибуторської «Кінокомпанії ММD» фільм був показаний у 50 містах України. Рекламний тур фільму охопив Запоріжжя, Дніпро, Київ, Житомир, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Трускавець і Чернівці.

Пропонуємо переглянути трейлер, якщо ви не встигли подивитися фільм у кінотеатрі:

Поділитися

1 Trackback / Pingback

  1. ЕКСКЛЮЗИВ УКіно. Вероніка Шостак: Акторство — це наркотик, з якого я ніколи не «злізу»

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*