КІНОГОРОСКОП від Хаяла Алекперова: Хто ти у світі кіно?

Мрієте про кінокар’єру? Цікавитесь, чи є у вас шанс досягти успіху в кадрі або за ним? Перевірте це просто зараз! Головний екстрасенс країни, суддя “Битви екстрасенсів” та експерт проекту “Слідство ведуть екстрасенси” на каналі СТБ Хаял Алекперов спеціально для читачів УКіно склав унікальний кіногороскоп. Шукай свій знак Зодіаку та дізнавайся, яку кінопрофесію ти можеш підкорити. 

Овен

21.03 – 20.04

Упевнені в собі й цілеспрямовані Овни не звикли ставити перед собою легких цілей, а до виконання задуманого завжди підходять ґрунтовно й систематично. Єдиною перешкодою на їхньому шляху може стати тільки одне — Овнам складно доводити почате до кінця. А тому професії, що вимагають ретельності й посидючості — не для них. Зате творчі, динамічні напрями здатні захопити представників цього знака цілком і повністю. І можна з упевненістю сказати, що в кіносередовищі Овни будуть відчувати себе, як риба у воді. А найбільших успіхів харизматичні й чуттєві Овни можуть досягти як актор або каскадер.

Представники цього знаку:

Кирило Бін
Євген Кошовий

 

 

 

 

 

 

Телець

 21.04 – 21.05

Товариські й організовані Тельці справжні профі там, де мова йде про дипломатію, уміння домовитися і вибудувати правильні відносини як із партнерами, так і з конкурентами. А притаманна представникам цього знаку природна чарівність і дар переконання тільки підсилюють цей ефект. У кіновиробництві ці якості — просто незамінні. Безумовно, красномовність і вміння володіти увагою публіки — відмінні якості для актора. Але у сфері кіно продюсери-Тельці можуть піднятися на найсміливіші вершини. Як, наприклад, Тала Пристаєцька та Юрій Ковальов.

Тала Пристаєцька, креативний продюсер СТБ
Юрій Ковальов, режисер фентезі “Сторожова застава”

 

 

 

 

 

 

 

Близнюки

 22.05 – 21.06

Близнюки за природою своєю досить скромні й рідко ставлять собі за мету грітися в променях слави та стати народним улюбленцем. Але їхня безпосередність, природне почуття гумору й харизма дуже часто вирішують усе. Над жартами й анекдотами Близнюків будуть сміятися у будь-якій компанії. А тому з представників цього знака дуже часто виходять прекрасні актори-комедіанти. До того ж Близнюки — справжні майстри на всі руки, що володіють прекрасним смаком. А, значить, і в професії декоратора зможуть досягти великих успіхів.

Богдан Бенюк, Народний артист України

Рак

 22.06 – 22.07

Вдумливі й серйозні Раки не звикли робити свої емоції, почуття й переживання загальним надбанням. Гра на публіку дається їм нелегко. Але якщо вже представники цього знаку й беруться за лицедійство, то віддаються справі на всі двісті відсотків, не має значення, грають вони головну роль або другорядну. Також посидючість і уважність до деталей стане вірним козирем тих представників знаку, які обрали професію режисера монтажу.

Представники цього знаку:

Ада Роговцева, Народна артистка УРСР
Максим Литвинов, головний режисер СТБ

 

 

 

 

 

 

Лев

 23.07 – 23.08

Слава й любов публіки — те, що змушує серце Лева битися швидше. У той час, як без загального визнання представники цього знака можуть в’янути, як квіти без сонячних променів. Акторська майстерність для цього знака — справжнє покликання, у якому вони можуть піднятися до найвищих щабель. Головне — водночас мати опору й підтримку від оточення близьких людей. Але, крім цього, Леви — природжені лідери, які вміють повести за собою, а тому і в продюсерській сфері зможуть зайняти топ-позиції. Вам є на кого рівнятись!

Ольга Сумська, Народна артистка України
Олесь Санін, український кінорежисер та продюсер

 

 

 

 

 

 

 

Олеся Жураковська, Заслужена артистка України

Діва

 24.08 – 23.09

Представники сузір’я Діви — гіпервідповідальні й мегатрудолюбиві. Якщо знадобиться, вони здатні працювати двадцять чотири години на добу й сім днів на тиждень на досягнення того результату, на який вони розраховують. До того ж глибокий внутрішній світ і багата фантазія дозволяють Дівам не тільки розгледіти діамант у грязі, але й огранити його з майстерністю найталановитішого ювеліра. Це робить їх прекрасними сценаристами й режисерами, які вміють прикувати увагу глядача, навіть до найзвичайнішої історії. Серед найвідоміших представників цього знаку – Олександр Довженко та Богдан Ступка.

Олександр Довженко, кінорежисер
Богдан Ступка, Народний артист та Герой України

 

 

 

 

 

 

 

Терези

 24.09 – 23.10

Нерішучим Терезам дуже нелегко робити вибір, навіть якщо мова йде про те, що надіти зранку, не кажучи вже про професію, якій вони хочуть присвятити своє життя. Якщо говорити про світ кіно, то в цю сферу Терези дуже часто приходять випадково, не цілеспрямовано, а просто довірившись своїй інтуїції. Але варто зазначити, що шосте чуття рідко підводить представників даного знаку, і вже, якщо вони виявилися в певному місці в певний час, то візьмуть від ситуації, що склалася, все. А тому з аматора представник знаку Терези з легкістю стане справжнім профі, за що б він не взявся — будь це акторська майстерність або режисура. Тож, Терези, не вагайтеся – дивіться, в якій ви чудовій компанії!

Анна Кошмал, українська акторка
Андрій Данилко, Народний артист України

 

 

 

 

 

 

 

Скорпіон

 24.10 – 22.11

Аналітичний склад розуму і критичне мислення змушують Скорпіонів обмірковувати й розбирати за крупицями усе, що потрапляє в їхнє поле зору. Вони рідко дивляться фільм просто так, або читають книгу «захлинаючись». Як правило, представники цього знака з будь-яким твором, будь це роман, п’єса або короткометражка — знайомляться ґрунтовно, запасаючись олівцем або ручкою. У зв’язку з цим серед скорпіонів так багато висококваліфікованих кінокритиків. До того ж досвід серйозного і вдумливого спостерігача допомагає представникам цього знаку стати прекрасним письменником або сценаристом.

Одні з найкрасивіших представниць цього знаку у кіно:

Руслана Писанка, українська акторка, телеведуча
Ганна Адамович, українська акторка

 

 

 

 

 

 

 

 

Стрілець

 23.11 – 21.12

Гарячі й емоційні представники цього знака не звикли сидіти на місці. Їхня доля — постійний рух. Професії, які вимагають посидючості й терпіння даються Стрільцям із великими труднощами. Якщо представники цього знака вибирають професію актора, то буквально «горять» роботою, намагаючись працювати й за себе й за того хлопця. Так, наприклад, якщо роль пов’язана з важкими трюками, то Стрілець не заспокоїться, поки не виконає всі сам, без каскадера. Дуже добре підходить представникам цього знаку і професія оператора, оскільки Стрільці краще за інших уміють «закарбувати» яскраві рухи й емоції в об’єктиві камери.

Ахтем Сеїтаблаєв, український актор та режисер
Міла Сивацька, українська акторка

 

 

 

 

 

 

Козеріг

 22.12 – 20.01

Впертим і цілеспрямованим Козерогам легко дається рішення організаційних питань. Представники цього знака завжди викладаються на повну там, де мова йде про їхню репутацію. Вони дуже заповзятливі та вміють перетворити в золоту жилу те, за що беруться і в продюсерському середовищі часто стають справжніми «акулами шоу-бізнесу». Але, крім цього, багата фантазія і вміння «повести за собою» дозволяє представникам цього знаку не тільки знайти гідний проект, серед тонн сміття, а і створити свій власний. Станіслав Боклан та Катерина Кістень – найкращі приклади для Козерогів-початківців!

Станіслав Боклан, Народний артист України
Катерина Кістень, Заслужена артистка України

 

 

 

 

 

 

 

Водолій

 21.01 – 18.02

Емфатичні й емоційні Водолії — природжені артисти. Сцена для них часто стає всім життям. І єдиний мінус — те, що грань реального і вигаданого світу, роботи й особистого життя в представників цього знака трохи стирається. Водолії потребують того, щоб їх розуміли цілком і повністю. А тому поряд із ними може ужитися тільки той, хто живе за тими ж принципами. Водолії — справжні майстри передати потрібну атмосферу й налаштувати глядача на правильну хвилю. І зробити це вони можуть не тільки з допомогою акторської гри — серед відомих композиторів дуже багато Водоліїв. Один з них – Володимир Зеленський.

Володимир Зеленський, український шоумен, сценарист, актор

Риби

 19.02 – 20.03

Мрійливим і невпевненим у собі Рибам часто не вистачає рішучості довести почате до кінця і впоратися з перешкодами на шляху. Їхньому таланту, до якої сфери він би не ставився, складно розкритися через критику свого оточення. Риби часто закидають свої починання на півдорозі тільки тому, що хтось не вірить у їхній успіх. Але якщо хтось зможе підтримати представників цього знака й налаштувати на потрібну хвилю — результат буде запаморочливий. Риби — справжні майстри в створенні відмінних світів. А тому професія сценариста або мультиплікатора підходять їм ідеально.

Володимир Горянський, Народний та Заслужений артист України
Віктор Приходько, український режисер, сценарист
Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*