4 тижні тому це був експеримент, сьогодні УКіно – це проект, в якого є майбутнє

Вчора ми святкували невеличку, але дуже приємну дату – рівно місяць як існує наш сайт УКіно! Багато це чи замало?

Всього 4 тижні наша команда працює для вас, кіномани. Робимо перші кроки, намагаємось оперативно інформувати про новинки українського кінематографу, збираємо ексклюзивні зіркові рекомендації та відшукуємо цікаві факти з бекстейджу.

Зізнаємося, 4 тижні тому деяким нашим викладачам та одноліткам ідея здалася сирою та неперспективною. Вкотре отримавши від знайомого чергове питання “А українське кіно взагалі існує? Ніколи не вірив, що наші вміють знімати”, а від викладача “Дно вашого сайту – 3 публікації”, у мене з’явилося нестримне бажання довести, що вони неправі.

І саме це команда УКіно взяла за мету: продемонструвати, що сьогодні українське кіно не просто існує, а стрімко розвивається. Що історія його розвитку складна, насичена і цікава. Що нам є чим і ким пишатися. Ми вирішили створити такий собі сайт-енциклопедію, де можна знайти все, що стосується саме українського кіно, а не збирати інформацію по різних сайтах та афішах.

Всього за 4 тижні ми досягли непоганих, як на мене, успіхів: більше 40 публікацій (написаних в перервах між лекціями та заліками), 2000 унікальних користувачів, більше 6000 переглядів, серед яких 4500 – унікальні перегляди. Більше 500 підписників в Інстаграмі. Нас читають лідери думок, які мають пряме відношення до українського кіно. Наші публікації репостили у Фейсбуці актори та копіювали інші інтернет-видання – і так про нас дізналося ще більше людей, бо сьогодні на УКіно заходять не тільки з України, а ще з Німеччини, Америки, Польщі та Нідерландів!

Все це надає нашій трохи скороченій команді великої наснаги працювати далі та робити свій маленький внесок у популяризацію українського кіно.

Ми нікуди не зникли, просто зараз забагато часу вимагає підготовка до сесії. Але найближчим часом чекайте від нас ще більше цікавих новин! До речі, ми вже підготували для наших кіноманів ексклюзивний новорічний подарунок – кіногороскоп від головного екстрасенса країни. Такого не публікував ще ніхто.

Тож залишаймось разом. Ваш УКіно!

 

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*