Зйомки новорічних серій “Коли ми вдома”: синці, штучний сніг і багато олів’є

Вже кілька років глядачі каналу СТБ слідкують за сповненим усіляких пригод життям п’яти українських родин у серіалі “Коли ми вдома”. За веселими негараздами героїв також із задоволенням спостерігають Анастасія Приходько і Григорій Решетнік, про що зірки раніше зізналися редакції УКіно.

31 грудня на всіх фанатів “Коли ми вдома” очікує справжній сюрприз – вони зможуть зустріти Новий рік разом з улюбленими персонажами!

Спеціальні новорічні серії розпочнуться о 22:00, а знайомі глядачам герої будуть геть не схожі самі на себе.

 

Онук Гриші і Наді Славік загадує дідові Морозу, щоб у всіх збулися їхні бажання. Ці прості та щирі слова стануть початком великої новорічної метушні. Адже незадовго до цього родини встигли пересваритись і Надя, наприклад, побажала, аби Григорій хоча б день не брехав. Марина хоче помінятись місцями з Андрієм, щоб трішечки відпочити. Настя прагне палких почуттів. Тарас бажає стати непомітним, щоб його ніхто не турбував. А Паша бажає Каті подорослішати.

 

Всіх інтриг розкривати не будемо, а от про зйомки зими ранньою весною розкажемо із задоволенням.

Отже, Альоні Алимовій, виконавиці ролі Каті, довелося відчути на собі спеціальний голівудський грим, який зістарив акторку років на 70! Такий грим накладають впродовж кількох годин і один раз на весь знімальний день, тому Каті-Альоні довелося ходити в ньому на обідню перерву, де акторка викликала справжній фурор. Замість того, аби спокійно з’їсти свою піцу, Альона фотографувалася з усіма бажаючими! А от хлопчик, який грає маленького Пашу, злякався 90-річну Катю.

 

 

«Він чує, що голос знайомий, а обличчя не моє, і не може зрозуміти, що відбувається. Він був такий збентежений – мало не розплакався” –

 

– згадує Альона.

 

Виконавиця ролі Марини Катя Колесник так перейняла звички свого серіального чоловіка Андрія (грає Олексій Тритенко), що вся знімальна група аплодувала акторці – вона потрапила просто “в яблучко”!

 

«Перший час було важкувато увійти в образ, але потім я розслабилася. У Андрія дуже багато фішок, слів, які можна перейняти. А ось Льоші було складніше вжитись у мене, оскільки я простіший за нього персонаж. Не знаю як Олексій, а я дуже кайфонула від цих змін», – розповідає Катя Колесник.

Але яка новорічна зйомка без ускладнень? В одній зі сцен Каті довелося вибивати двері. Акторка робила це з таким ентузіазмом, що на передпліччях в неї залишилися синці.

 

“Я робила це так, як робив би Андрій. Хотілося, аби це виглядало дійсно круто!” – сміється Катя.

 

Хоча й на вулиці була рання весна, під час роботи уся група відчувала святковий настрій. Художники-постановники нанесли різноманітних новорічних атрибутів: ялинку, дощик, іграшки та яскраві гірлянди. На столі  – класичне олів’є та шампанське. Звичайно, увесь двір був засипаний кілограмами штучного снігу.

 

“Коли ввечері все це засяяло вогниками, захотілося відкрити шампаньске й загадати бажання! Це був не знімальний майданчик, а справжня зимова казка”, – згадує знімальна група.

фото надане прес-службою телеканалу СТБ.

 

Читайте також ЧЕРВОНІ БРАСЛЕТИ: Як знімали адаптацію культового серіалу

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*