Ахтем Сеїтаблаєв став режисером фільму «Захар Беркут»

Історичну стрічку зніматиме відомий український режисер кримськотатарського походження Ахтем Сеїтаблаєв. Чим вражатиме нове українське кіно?

Сюжет

Фільм буде знятий за мотивами однойменної повісті Івана Франка. Але, за словами команди, сюжет буде модернізовано.

Творці

Стрічку створить компанія «Кінороб», яка є підрозділом  Film.UA. Відомо, що над картиною працюватиме команда «Сторожової застави»: продюсери Єгор Олєсов та Юрій Прилипко, сценарист Ярослав Войцешек, оператор-постановник Юрій Король та художник-постановник Влад Одуденко.

Де зніматимуть

Зйомки розпочнуться навесні 2018 року. Знімальна група відвідувала село Нагуєвичі (Івано-Франківська область). Саме там народився і працював над твором Іван Франко. Керівництво фільму не відкидає можливості зйомок і у наскельній фортеці Тустань (Львівська область).

Бюджет

Проект стрічки “Захар Беркут” виробництва компанії Kinorob став переможцем дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Бюджет фільму становить 75 млн грн, з яких 30 млн грн – це підтримка Держкіно. Кеівництво стрічки планує поширювати фільм ще й за межами України.

Підтримка

“…команда фільму зустрілася з онуком видатного письменника, головою Міжнародного фонду Івана Франка паном Роландом Франком і підписала меморандум про співпрацю у рамках виробництва стрічки. Згідно з умовами меморандуму, фонд здійснюватиме інформаційну підтримку компанії Kinorob, що необхідна з метою виробництва фільму, та надаватиме консультації з питань творчості Івана Франка.”, – повідомляє прес-служба Держкіно.

Бажаємо наснаги та натхнення творцям стрічки! Чекаємо новий історичний фільм на великих екранах!

Фото: https://vesti-ukr.com, http://www.ukrlitzno.com.ua, http://leopolis.news, http://ukrainka.org.ua

Читайте також: Уікенд разом з УКіно або Що подивитись в кінотеатрах у неділю 26 листопада

 

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*