18-річна Міла Сивацька про 28 кіноролей, проби та вступ до Карпенка-Карого

Українська акторка 18-річна Міла Сивацька про 28 кіноролей, свої проби та невдалий вступ до Київського національного університету театру, кіно і телебачення іменi  Карпенка-Карого.

Про досвід

Я вважаю, що для того, щоб обирати ролі, треба вже мати певний статус та досвід. Незважаючи на те, що в мене вже зіграно 28 ролей, я досі знімаюся майже скрізь. У мене немає професійної освіти, тому будь-який знімальний майданчик для мене – це безцінний досвід.

Про омріяні ролі

Моя мрія – це психічно хворі люди, проституція, щось нестандартне.

Про негативні ролі

У мене майже немає негативних ролей.

Про зйомки серіалу “Нитки долі”

Ми знімали дуже швидко. Ми зняли 40 серій за два з половиною місяці. Як правило, за такий короткий час знімається близько 8 серій. Але мені дуже подобається фінал: він життєвий, сумний та правдивий.

Про проби

Я не розумію навіть, чому мене беруть. На пробах мені здається, що я жахливо граю. Дуже рідко, коли в мене виходить. Я дуже не люблю проби, особливо «самопроби».

Про вступ до Карпенка-Карого

Раніше це було досить трагічно. Два роки тому я вступала до Карпенка-Карого. І мені відмовили. Тоді я дуже засмутилася, але зараз розумію, що все робиться на краще.

Про творчу освіту в Україні

Мені здається, що в нашій країні скрутна ситуація з творчою освітою. Я хочу навчатися, але не знаю де. В Карпенка-Карого не можна зніматися під час навчання. А потім ти випускаєшся і починаєш робити те, що я почала ще в 8-12 років. І таких як ти багато.

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*