ЕКСКЛЮЗИВ УКіно. ГРИГОРІЙ РЕШЕТНІК: Мрію, аби цікавих кінопроектів було якомога більше

Ведучий найромантичнішого шоу СТБ “Холостяк” назвав фільми, які мають подивитися всі українці.

Григорію, ви часто відвідуєте прем’єри українських фільмів? Чи вважаєте наш кіно-серіальний продукт конкурентноспроможним?

– Не так часто, як хотілось би. Але,  безумовно, намагаюся уважно стежити за знаковими та визначними подіями українського кінематографу.
Радію з того, що український кіно-серіальний продукт з року в рік набирає обертів. Він стає більш конкурентноспроможним не лише у вітчизняному кінопросторі, а впевнено виходить на міжнародний рівень, де все частіше отримує схвальні відгуки від кіноекспертів, глядачів та престижні фестивальні нагороди.
Отже, українське кіно має перспективні імена?
– Таких імен в нас давно багато і серед режисерів, і серед акторів. Та найголовніше, що в українського кіно є талановита молодь, студенство, яке прагне і, переконаний, зможе здивувати світ.

 

Я бажаю всім, хто робить сучасне українське кіно, вміти працювати над помилками, не зупинятися й вдосконалюватися з кожним днем!

 

Чи дивитесь ви серіали? Який з них вас особливо захопив або приємно вразив? 
– Мені подобається, як розвивається, вдосконалюється та з кожним сезоном набирає обертів телесеріал “Коли ми вдома”, який виходить на СТБ. Дуже багато моїх друзів, колег та знайомих працюють над цим проектом. І не лише у кадрі, а й поза ним зібралися талановиті та творчо-затяті особистості, яким є що сказати. Це молода, але дуже прогресивна та цілеспрямована команда, яка розуміє, що саме і для кого вона робить. Глядачі впродовж кількох років схвально оцінюють цей продукт, про що свідчать високі телепоказники. Мрію аби подібних проектів було якомога більше, тоді вони ставатимуть ще цікавішими, а у професіоналів буде змога реалізувати свої творчі ідеї та заявити про себе.

Ваш ТОП-3 українських фільмів, які ви рекомендуєте до перегляду?

– Готовий бути неоригінальним, але вважаю, що “Плем’я” режисера Мирослава Слабошпицького, “Незламна” Сергія Мокрицького та “Поводир” Олеся Саніна мають подивитися всі українці, які вірять у вітчизняний кінематограф. Це дуже сильні роботи талановитих режисерів та їхніх команд, неповторна гра акторів.
фото: особистий архів Григорія Решетніка. 

 

Поділитися

2 Trackbacks / Pingbacks

  1. ЕКСКЛЮЗИВ УКіно. ВІКТОР БРОНЮК: Життя інколи значно страшніше, ніж будь-який нафантазований блокбастер
  2. Зйомки новорічних серій “Коли ми вдома”: синці, штучний сніг і багато олів’є

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*