Тарас Постніков: «Сім’я – це основа і суспільства і держави»

kinopoisk.ru

У 1975 році народився чоловік, ім’я якого відомо кожному — Тарас Володимирович Постніков. Він не лише є українським актором театру і кіно, але й співаком, кобзарем, поетом і композитором.

Перша його головна роль була у віці п’яти років у дитячому фільмі. У 13 вийшов на театральну сцену. Тарас точно знав чого хоче досягти. Йому подобалася ця справа і першим хто оцінив його здібності була його мати.

«Немає гіршого актора, який тягне не свою лямку і займається не своєю справою».

Він закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого. Зараз є актором Київського театру імені Івана Франка. Далі його список стрічок поповнили такі: «Глухий кут», «Слід перевертня», «Зцілення коханням», «Повернення Мухтара-5» тощо.

Прекрасна стрічка, яка була знята за мотивами книги Юрія Борця «У вирі боротьби» кінорежисером Олесем Янчуком у 2004 році — «Залізна сотня» приносить слави Тарасу Володимировичу. Події стрічки відбуваються на теренах Закерзоння під час проведення операції «Вісла». У вирі подій опинилася сотня бійців Української Повстанської Армії на чолі з Михайлом Дудою. Фільм побудований на реальних подіях. Того ж року його було нагороджено на кінофестивалі «Бригантина» в Бердянську.

Найкраща стрічка у виконанні актора Тараса Постнікова — «Владика Андрій», знятий українським кінорежисером Олесем Янчуком на кіностудії «Студія Олесь-фільм» 2008 року. Зйомкам стрічки сприяв Український конгресовий комітет Америки за участі Національної кіностудії художніх фільмів ім. Довженка. Тарас Постніков зіграв роль Молодого Шептицького, але йому не вдалося стати героєм стрічки з першої проби, проте кінорежисер все ж дав Тарасу другий шанс і врешті він отримав цю роль.

На телеканалі «1+1» взяв участь у проекті «Батьки та діти». Власне кажучи, сам актор має особливе, тендітне ставлення до родини: «Сімейні цінності найважливіші, вони виступають на перший план. Але, на жаль, у наш час стосунки, контакти батьків і дітей руйнуються. А сім’я – це основа і суспільства і держави».

Тарас Володимирович не лише має здібності до акторської діяльності, але й вільно володіє такими музичними інструментами: флейта, фортепіано, кобза, ліра. Виконує українську старовинну музику на старосвітській кобзі. Указом президента у 2009 році йому було присвоєно звання «Заслуженого артиста України».

Тарас Постніков — звичайна людина: у нього немає зіркової  хвороби, з ним можна просто поговорити,  але він саме той, ким ми маємо пишатися.

Укіно пропонує Вам переглянути інтерв’ю Тараса Постнікова від Сніданку з 1+1

 

Поділитися

1 Trackback / Pingback

  1. ЕКСКЛЮЗИВ УКіно. Тарас Постніков: моя робота — моє хобі

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*