ВАЛЕРІЯ ХОДОС: «Я звикла ні про що не шкодувати»

Одна з найталановитіших акторок незалежної України — Валерія Ходос сьогодні, 19 листопада святкує свій день народження.

Свою акторську кар’єру розпочала ще у студентські роки, під час навчання у Київському університеті ім. Карпенка-Карого. Але її ролі були незначними, іноді епізодичними: «Сила тяжіння»,  «Зовсім інше життя», «Альпініст», «Почати спочатку. Марта”, “Ворог номер один», «Таємниця ″Святого Патрика″».

Першою великою роботою став кримінальний серіал «Пастка» (орг. «Ловушка») російського режисера Сергія Коротаєва. Окрім Валерії Ходос у «Пастці» фігурують такі українські актори: Анатолій Хостікоєв, Станіслав Боклан, Євгенія Гладий, Катерина Кистень, Михайло Жонін, Кирило Бін, , Марк Дробот, Олексій Вертинський та інші.

Після цього Валерія Ходос розпочала свою кар’єру наново. Вона зіграла у фільмах та серіалах «Вітряна жінка», «Гіркі жнива», «Все одно ти будеш мій», «Погана сусідка», «Клан Ювелірів», «Підкидні», «Не зарікайся», «Катерина», «Між любов’ю і ненавистю», «Папараці», «Хороший хлопець».

У серіалі «Хороший хлопець» акторка зіграла дружину Народного артиста України Володимира Горянського. Саме цей фільм приніс акторці небувалої слави. Вона зіграла не милу, спокійну дівчину, якою ми звикли її бачити у більшості стрічках, а навпаки справжню жінку, яка бореться за своє щастя використовуючи усі методи: законні і незаконні. Сама Валерія, розповідає, що їй подобається більше грати «поганих» героїв, аніж «хороших».

Валерія Ходос — дуже відповідальна: до кожних проб готується дуже ретельно. З її пробами ходять деякі легенди: акторка підтвердила інформацію, що одного разу, проби мали проходити у номері готеля й це трохи насторожувало її, тому вона попросила свого тата, щоб він почекав її у машині біля готелю.

Українська акторка у свої молоді роки досягла небувалого успіху. Але все це лише завдяки її наполегливості й прагненню. І коли ми думаємо, що актори заробляють легкі гроші — помиляємось, варто замислитись через що вони проходять. За свою прекрасно роботу Валерія була номінована на премію «Київська пектораль» за роль Коломба у спектаклі «Голубка», Ж. Ануйа, стала лауреатом театральної премії «Бронек» ім. А. Бучми за кращу жіночу роль у 2012 році.

«У нашому акторському житті більше незатверджень, аніж затверджень. Відмова наближує тебе до затвердження. Відмовили, відмовили, тому ось точно десь та роль, яка належить тобі.»

Укіно пропонує вам переглянути більш широке інтерв’ю Валерії Ходос від Сніданку з 1+1.

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*