ЕКСКЛЮЗИВ УКІНО. АНАТОЛІЙ АНАТОЛІЧ: Ми всі маємо підтримати українське кіно

Популярний телеведучий, шоумен, автор проекту “ЗЕ ИНТЕРВЬЮЕР” розказав нам, які фільми вразили його найбільше і чим, на його думку, ми всі можемо допомогти вітчизняному кіновиробництву.

«Я намагаюся дивитися усе українське кіно, тому дуже часто ходжу на прем’єри. З останніх дуже сподобались «DZIDZIO Контрабас», «Сторожова застава», «Припутні». Зараз чи не щотижня з’являються нові фільми і це дуже круто! Взагалі, я вважаю, що ми всі маємо підтримати українських акторів. Схема тут дуже проста: чим більше ми дивимось наше кіно, ходимо до кінотеатрів – тим більше в прокаті заробляють виробники, і таким чином вони отримують можливість робити нове якісне кіно. Хто, як не ми, маємо підтримувати вітчизняних виробників?» – впевнений Анатолій Анатоліч.

А серед кінострічок цієї осені найбільше телеведучого вразив трилер “Межа”, який тільки-но стартував у прокаті.

«Я був на допрем’єрному показі цього фільму. І хочу сказати, що це суперкрута робота. Дивитися такі фільми – це як ходити на круте голівудське кіно, але бачити у ньому Станіслава Боклана, Римму Зюбіну, тобто наших, українських акторів, і це мені дуже подобається».

Фото: YULA

Читайте також: ТОП-5 улюблених українських фільмів Анастасії Приходько

Поділитися

1 Comment

1 Trackback / Pingback

  1. ЕКСКЛЮЗИВ УКіно. ГРИГОРІЙ РЕШЕТНІК: Мрію, аби цікавих кінопроектів було якомога більше

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*