«Секс-символ» українського кінематографу: 10 правил життя РУСЛАНИ ПИСАНКИ

Сьогодні, 17 листопада, свій день народження відзначає найепатажніша, найграціозніша українська акторка — Руслана Писанка.

Дебютувала у стрічці «Декілька любовних історій», яка була знята за мотивами новел Джовані Боккаччо, Франческо Грацціні-Ласка та Аньоло Фіренцоли режисером Андрієм Бенкфордом, і була представлена у 1994 році. І власне після виходу цієї стрічки Руслана Ігорівна отримала неофіційний статус «секс-символу» України.

Серед найвідоміших робіт у її фільмографії такі кінострічки як: «Чорна Рада», «Три мушкетери», «Вогнем і мечем 2», «Ішов трамвай №2», «Ржевський проти Наполеона».

Руслана Ігорівна та жінка, з якої слід брати приклад кожному з нас. Не можна сказати, що їй легко вдалося стати знаною на весь світ, акторка пройшла свій шлях крізь терени. Але вона та, хто варта нашої поваги.

Проект “Зірка+зірка”

Руслана Писанка – жінка, яка живе повним життям: брала участь у проектах «Танці з зірками», «Зірка + Зірка», вела реаліті-шоу «Службовий романс» разом з Володимиром Зеленським, співала дуетом з Володимиром Гришком. Зараз змагається за перемогу над собою разом зі своїм чоловіком — бізнесменом Ігорем Ісаковим — у проекті «Зважені та щасливі». Працює ведучою програми «Погода від Руслани Писанки», радіостанція «Ретро FМ Україна».

Проект “Танці з зірками”

Наша команда УКіно зібрала 10 правил життя, яких дотримується Руслана Ігорівна: що для неї комфорт, як обирає друзів… Думаю, читаючи їх, кожен із нас замислиться над власним життям і зробить свої висновки.

«Я давно вирішила, що моє особисте життя не буде надбанням громадськості».

«Слід шукати не ідеального чоловіка, а того, хто підходить саме тобі».

«Перемога — не головне! Головне її втримати».

«Якщо ти з’їв зайву цукерку або морозиво, то повинен піти в зал і відпрацювати. Не можна думати, що воно вирішиться самостійно».

«Дуже легко обдурити неосвічених людей. Закликаю усіх розвивати себе: більше читати, вивчати історію, щоб орієнтуватися: звідки що з’являється та куди зникає».

«Улюблена роль — коли я відчуваю, що поряд зі мною на сцені або на знімальному майданчику актори, з якими я можу показати себе якнайкраще».

 

«Ти можеш бути алмазом. Але щоб стати діамантом, потрібна оправа. Для того, щоб кожна людина могла розкритися, потрібно мати відповідну зброю».

«Не може бути чогось одного головного у житті. Головне — все життя. А це і родина, і можливість творити, реалізовувати плани. Я рада і щаслива, коли маю стільки, скільки мені потрібно для комфорту».

«Я дружу лише з тими, з ким маю душевний зв’язок. Не люблю гламур — він надто швидкоплинний. Але якщо починаю дружити, то надовго або назавжди!»

«Я дуже авантюрна. Готова до різноманітних експериментів і не боюсь здаватися дивною».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*