Українське кіно на престижному кінофестивалі “Темні ночі” у Таллінні

«Темні  ночі» – це престижний  міжнародний щорічний кінофестиваль, що відбувається у Таллінні (Естонія). У 2017 році на ньому буде представлено цілих 6 українських кіноробіт!

Міжнародний щорічний  кінофестиваль «Темні ночі» у Таллінні (Естонія) акредитований Міжнародною федерацією асоціацій кінопродюсерів як фестиваль класу «А». Триватиме 21-ий Tallinn Black Nights Film Festival з 17 листопада до 3 грудня.

Окрім огляду світового кіно та фільмів, які займали різні призові місця і кількох підфестивалів, PÖFF представляє програму з документальних фільмів, ретроспективу режисерів, студій і жанрів.

На цьогорічному, 21-му фестивалі, Україна буде представлена досить широко.Всі фільми були створені за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

«Брама»

Містичний трилер

Режисер: Володимир Тихий

Сюжет: Стрічка розповідає про сім’ю, що мешкає у Чорнобильській зоні відчуження. Головує у ній Баба Пріся, котра товаришує з русалками, поїдає галюциногенні гриби і якось за часів війни зарізала дванадцятьох есесівців. З нею живуть онук Вовчик і хвороблива донька Слава, яку свого часу покинув чоловік. Неочікувано їхнє розмірене життя закінчується – Баба Пріся отримує містичне попередження про катастрофу, що станеться найближчим часом.

«Технічна перерва»

Короткометражний фільм

Режисер: Філіп Сотниченко

Сюжет: Фільм є фіксацією подій, які відбуваються під час технічної перерви у супермаркеті. Касирка, що приховує свою вагітність, встигає здійснити чергову крадіжку в своєму ж супермаркеті, реалізувати вкрадене на ринку, втратити надію на материнство й знову сісти за своє робоче місце.

“Припутні”

Повнометражний фільм (позаконкурсна програма)

Режисер: Аркадій Непиталюк

«Додому»

Повнометражний дебют

Режисер: Наріман Алієв

Сюжет: Через складні взаємини головних героїв – батька і сина – картина покаже, як політичні події останніх років відбилися на житті кримських татар. Дія фільму розгортається в різних точках України: герої їдуть з Києва до Криму. Фільм продемонструє, як уздовж цього шляху змінюється життя людей, їх побут і настрої.

«Стоп-Земля»

Повнометражний ігровий фільм

Режисер: Катерина Горностай

«ProGamer»

Режисер: Дастін Агнеу

Створений у спільному виробництві США, Південної Кореї, Швеції та України.

Читайте також: 10 кроків українського кінематографу

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*